„Tato bývalá hala je chloubou našeho projektu, přesto stále čeká na svého nájemce. Nabízí se zde na 935 m2 mnoho variant vlastního dispozičního řešení vnitřních prostor, které si může následně nájemce naprojektovat a dokončit podle svých představ. Prostor tak může být zajímavý například pro společnosti z řad start-upů, digitálních i IT firem či reklamních agentur nebo jakoukoliv firmu, která chce originálním řešením kanceláří ohromit svoje zaměstnance a klienty. Pro zaměstnance je skvělé, že přímo v historické hale mohou využít služby bistra a v celém komplexu najdou široké portfolio služeb,“ prozrazuje Ondřej Buršík, generální ředitel společnosti Metrostav Development.

www.ap-photography.cz

„V dnešní době existuje velká poptávka po kvalitních zaměstnancích a ti se často rozhodují i podle benefitů, které jim zaměstnavatel přináší. Palmovka Open Park může nabídnout kromě jedinečné architektury také zajímavé umístění na pomezí Karlína a Libně, které je snadno dostupné MHD i autem, a navíc zde již najdete nebo právě vzniká bohatá občanská vybavenost v podobě různých druhů restaurací, kaváren, bister či možností kulturního a sportovního vyžití. Jedná se zkrátka o lokalitu budoucnosti téměř v centru Prahy, “dodává Petr Štyler, ředitel developmentu společnosti Metrostav Development.

2

Administrativní projekt Palmovka Open Park nedávno prošel kompletní kolaudací a nabízí celkový prostor 25 500 m². Nový komplex láká zejména citlivou kombinací moderní architektury a historie. Obsazenost Palmovka Open Park je nyní více než 90 % a mezi nájemce patří například CCS, Cleverlance, Unilever, EMTC, Lagardere Travel Retail, Euler Hermes, Perfect Canteen či Warhorse Studios.

metrostav 1

Na konci roku 2018 projekt získal prestižní ocenění českého realitního trhu „Nejlepší z realit – Best of Realty“ v kategorii Nové administrativní projekty. Porotci soutěže ohodnotili architekturu, komerční úspěch a přínos projektu pro lokalitu nejen z důvodu nepopiratelného komerčního úspěchu, ale i s ohledem na celkové zlepšení občanského prostředí v rámci Palmovky. V hodnocení porota také vyzdvihla, že výjimečnost projektu spočívá zejména v citlivém zakomponování historických industriálních prvků do velkoryse pojaté moderní architektury.

Palmovka Open Park nabízí špičkové kanceláře s vysokými nároky na pracovní prostředí a životní styl. Projekt poskytuje nájemcům flexibilní a efektivně využitelné prostory s možností kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami. Jsou zde k dispozici prostorné střešní terasy se zelení a krásným výhledem na Pražský hrad, které lze využívat k neformálním jednáním či relaxaci.

metrostav 2

Patřičný komfort nájemcům zajistí použití materiálů vysokého standardu, stejně tak využití moderních technologií s dopadem na úsporný provoz budovy. Projekt splňuje certifikaci BREEAM EXCELLENT, v rámci které musí budovy splňovat přísná kritéria s důrazem na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí.

Další informace najdete na: www.palmovkaopenpark.cz

 

 

Text nevyjadřuje názor redakce