V dnešní době můžeme na finanční trhu narazit na spoustu bank i nebankovních společností, které nabízejí úvěry s přidanou hodnotou. Ať se jedná o krátkodobé půjčky s nízkým nebo nulovým úrokem nebo půjčky s dárkem, který klient v případě splnění podmínek k půjčce dostane. Vše je to lákavé a musíme pečlivě vybírat, jaké instituci svěříme svoji důvěru. Rozhodování není jednoduché, při výběru se však můžeme řídit několika aspekty, které rozhodně stojí za to brát v potaz a díky nimž bude naše rozhodování vést správným směrem.

V první řadě je důležité zvážit, zda půjčku opravdu potřebujete, zda si nemůžete přece jen vypomoct vlastními zdroji nebo se obrátit na někoho blízkého, kdo by vám pomohl tíživou finanční situaci vyřešit. Stejně podstatné je pečlivě zvážit, jestli budete schopni půjčku řádně hradit. Nesplácení úvěru vždy znamená problémy, které by se vám mohly snadno vymknout z kontroly.

V případě, že nevidíte jiné východisko než požádat o půjčku, promyslete si, co od ní očekáváte. Vždy je lepší využít úvěru, který vám nabídne něco navíc. Jak již bylo zmíněno v úvodu, atraktivní jsou bezúročné půjčky. Jedná se většinou o krátkodobé půjčky s nízkou vyplacenou půjčkou i dobou splácení. Velkou roli v rozhodování může hrát i rychlost vyplacení peněz. Takové půjčky nabízejí hlavně nebankovní společnosti, díky jejichž službám máte peníze už do 24 hodin od schválení úvěru.

S ojedinělým benefitem, který se v současnosti na českém trhu nabízí, přišla nebankovní společnost PROFI CREDIT. Díky svému inovovanému Bonusu za řádné splácení, který změnil svoji podobu právě proto, aby byl ještě více proklientský než doposud, vrací svým klientům za řádné splácení úroky ve výši až 12 splátek zpět. Je odměnou pro ty, kteří řádně splácí, a motivací pro ostatní, aby nezapomínali na svůj splátkový kalendář, díky čemuž se předejde tomu, aby se dostali do finančních problémů.

Text nevyjadřuje názor redakce