Nejnovější showroom Volvo v Praze není jen obyčejný showroom, kterých je v Praze mnoho. Tento je inspirován butiky luxusních značek. Jedná se o unikátní projekt Volvo Retail Experience, který je v Praze jedinečný pro své fungování podle nového konceptu Volva. Čeká vás zde luxusní a zároveň útulné prostředí, které se skrývá za svým tajemným zevnějškem. Především se ale můžete těšit na nejlepší vozy Volvo a na vysoce profesionální tým certifikovaných techniků v rámci Volvo Personal Service, kteří vám budou vždy k dispozici.

Volvo Personal Service (VPS)

Pokud vám záleží na vašem vozu, svěřte ho do péče svého osobního technika služeb VPS a objevte nový koncept Volvo. Zde máte jistotu, že o váš vůz bude vždy skvěle postaráno, neboť váš technik zná váš vůz Volvo do všech detailů. Z tohoto důvodu je schopen mu věnovat tu nejlepší péči.

Zatímco profesionální tým certifikovaných osobních techniků služeb v rámci VPS poskytne péči Vašemu vozu, vy máte možnost trávit příjemný čas v útulném prostředí připomínajícím obývací pokoj a sledovat přes prosklenou, zvukotěsnou stěnu opravu svého vozu.

DSC 0083

I když nebudete objednaní, vaše čekání nebude nijak dlouhé. Technici přidělení k programu VPS jsou proškoleni, aby pracovní čas dokázali využít bez zbytečných prodlev. Výsledkem je plynulá návaznost jednotlivých zakázek, z nichž většinu zvládnou technici vyřešit do hodiny.

Další výhodou, že budete přítomni u opravy svého vozu, je okamžité řešení potíží. V případě, že se vyskytnou nějaké problémy, může je technik řešit přímo s vámi, a to okamžitě. Když je oprava u konce, opět přímo váš technik vám vysvětlí průběh všech provedených prací.

DSC 0092

TU a ihned

Luxusní autosalon Volvo v Praze má pro vás exkluzivní nabídku skladových vozů včetně možnosti operativního leasingu, a to za nejlepší ceny a s nadstandardní výbavou. Volvo na operativní leasing si můžete pořídit již za 9.135,- Kč měsíčně včetně DPH, a to konkrétně model Volvo V40. Pokud toužíte po SUV, je např. Volvo XC40 s operativním leasingem dostupné již za 14.732,- Kč měsíčně včetně DPH a Volvo XC60 již za 15 499,- Kč měsíčně včetně DPH. Ať si vyberete jakýkoliv model Volvo, na výběr je mnoho barevných variant s možností dodání ihned.

Do 5.října na vás čeká akční nabídka optimalizace výkonu Polestar s 50% slevou, a to na nové vozy včetně operativního leasingu. Optimalizací výkonu Polestar rozumějte zajištění optimální bezpečnosti v kombinaci s vyváženým a předvídatelným jízdním zážitkem. Společnost Polestar se každý den věnuje vývoji, závodům a vyhodnocování výsledků, aby dokázala vytvořit řešení nabízející ještě lepší ovladatelnost, vyšší rychlost a větší efektivitu.

DSC 0238

Navštivte nový, luxusní autosalon Volvo v Praze, vyberte si svůj vysněný vůz a dopřejte mu dokonalý servis a sobě příjemné pohodlí. Veškeré informace naleznete na www.tukas.cz.  

Text nevyjadřuje názor redakce