Stavební veletrh FOR ARCH má v České republice nejdelší tradici. Tento mezinárodní veletrh přinese až tisícovku vystavovatelů z České republiky i ze zahraničí. V termínu od 18. do 22. září se výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech zaplní stánky s různými produkty a službami z oblasti stavebnictví. K vidění toho bude skutečně hodně. Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu a zahrady, určitě byste si tuto událost neměli nechat ujít.

Následujte trend bezúdržbovosti

Uspěchaná doba, ve které žijeme, způsobuje, že máme nedostatek času. Pokud si můžeme ušetřit starosti a získat čas navíc, většinou to velmi vítáme. Bezúdržbové produkty do zahrady oceníte každý rok, kdy váš soused bude muset natírat plot, pergolu či venkovní podlahu na terase, ale vy budete mít čas jet místo běhání kolem zahrady na výlet s rodinou.

Moderní hliníkové pergoly

Na stánku Sun System bude možné vidět ty nejoblíbenější modely hliníkových pergol. Konstrukce těchto pergol je vyrobena z hliníkových profilů s povrchem speciálně upraveným vypalovanou práškovou barvou. Díky tomu je hliníková pergola zcela bezúdržbovým produktem, který nepotřebuje žádné dodatečné nátěry ani jinou péči, a vydrží i velmi nepříznivé povětrnostní podmínky. Na veletrhu For Arch budou k vidění modely PLACEO, EVA a také zimní zahrada GARDENROOM.

zastreseni terasy suntech evaVystavovat budeme také hliníkovou pergolu s posuvnou střechou EVA. Zdroj: Sun System

Bezúdržbové hliníkové ploty

Společnost Sun System je exkluzivním prodejcem hliníkových systémů oplocení od českého výrobce NOVAVISIO. Hliníkové ploty, ale i k plotu ladící vjezdové brány a vstupní branky,  nabízí v mnoha designech a provedeních. Přijďte se na tyto moderní systémy oplocení podívat na stánek na For Arch.

hlinikovy plot aeroHliníkový plot AERO v efektním designu, který se nápadně podobá slunolamu. Zdroj: Sun System

Venkovní podlaha z prken Twinson

Udržovat venkovní podlahu stále ve skvělém stavu dá opravdu mnoho práce. Proto vznikla bezúdržbová varianta venkovní podlahy na terasu INOUTIC. Tato podlaha v sobě totiž snoubí krásný vzhled dřeva a bezúdržbovost PVC.

venkovni bezudrzbova podlaha
Venkovní podlahy na terasu INOUTIC jsou nejen krásné, ale i praktické. Zdroj: Sun Systém

Pozvání na stánek Sun System

Rádi bychom vás pozvali na náš stánek. Naše firma Sun System nabízí vnitřní i venkovní stínění, ale také moderní hliníkové ploty a mnoho dalších doplňků pro dům, byt i zahradu. U našich zákazníků jsme si všimli vzrůstajícího zájmu o bezúdržbové produkty. Proto jsme vybrali ty nejoblíbenější z naší nabídky, které zcela odpovídají trendům moderního bydlení, a ty budou k vidění na našem stánku Sun System na letošním veletrhu FOR ARCH. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a budete mít možnost poradit se s našimi odborníky o různých způsobech řešení pro vaše bydlení.

Text nevyjadřuje názor redakce