Restaurace Sněmovna v Jakubský

Restaurace v centru Prahy, kousek od Staroměstského náměstí už sama o sobě poskytuje přidaný bonus v podobě neopakovatelné atmosféry místních uliček. Ve Sněmovně vám bude nepochybně chutnat. Kromě klasické nabídky jídel zde nabízí také sezonní a grilované speciality. Restaurace má nejen dobré reference, ale i jedinečnou šanci celoročního venkovního posezení na zahrádce, kde vás v létě příjemně osvěží a v zimě, se zahřejete. Skvělé je také uspořádání vnitřních prostor restaurace ve dvou podlažích, které nabízí různé uspořádání dle potřeb klienta. Takže pokud se v Praze chcete setkat s obchodními partnery nebo přáteli, tak si rozhodně domluvte sraz ve Sněmovně v Jakubský.

Jihlavský Parlament na Terasách

Restaurace Jihlavský Parlament na Terasách se zaslouženě řadí k nejoblíbenějším jihlavským restauracím. Rozhodně si dopřejte strávit zde více času. Ideální bude, pokud skloubíte příjemné s užitečným. Čtyřhvězdičkový EA Business hotel Jihlava, v jehož prostorách se restaurace nachází, zároveň nabízí příjemné ubytování, několik možností pronájmu různě kapacitních prostor, fitness a wellness centrum. Díky široké nabídce služeb můžete mít práci, zábavu, sport a relax na jednom místě.

Restaurace Tereziánský dvůr

Úchvatné, nadčasové prostory čtyřhvězdičkového EA Hotelu Tereziánský dvůr nabízí spoustu možností pro příjemná setkání. V designových prostorách hotelu si můžete zábavu užít na baru, v restauraci, na zahrádce nebo v zahradním party stanu. Akce pořádané profesionálním týmem kuchařů a číšníků, kteří navíc vyjíždějí českou kuchyni reprezentovat i do zahraničí, patří k těm nejžádanějším. Samozřejmě, že k vaší úplné spokojenosti můžete využít také ostatní hotelové služby.

Zmiňované restaurace pod značkou EA Culinary navazují na úspěšný koncept hotelového řetězce EA Hotels, které provozuje spol. EuroAgentur Hotels & Travel. V jejich hotelech a restauracích napříč celou republikou na vás čeká prvotřídní servis, profesionální obsluha a příjemná atmosféra.

Text nevyjadřuje názor redakce