„Rádi bychom vás pozvali na veletrh For Arch. Protože by naše pozvání nebylo úplné, kdybyste si museli platit vstupné, zařídili jsme pro vás dostatečné množství vstupenek zdarma. For Arch je vždy skvělou událostí, která je nabitá zajímavými informacemi ze světa stavebnictví. Lidé také ocení, že si mohou popovídat s odborníky o možnostech realizace svých snů v oblasti bydlení a podívat se, jak vypadají naše produkty v životní velikosti," zve všechny jednatel společnosti Sun System, pan Lukáš Mičo.

Velká událost pro všechny, kteří se rozhodli stavět nebo vylepšit svůj domov, se už blíží. Pokud si nehodláte tuto významnou událost nechat ujít, stáhněte si vstupenky (v hodnotě 150 Kč na osobu)  zcela zdarma zde.

Společnost Sun System

Už přes 20 let je firma Sun System jedničkou na trhu v oblasti stínění. V naší široké nabídce naleznete různé druhy vnitřního a venkovního stínění. Ve spolupráci s ryze českým výrobcem NOVAVISIO pak nabízíme i moderní hliníkové ploty a brány. Zaujmout vás může také velké množství zajímavých doplňků pro dům a zahradu.

Co budeme vystavovat na veletrhu For Arch? 

Bezúdržbovost je prostě moderní

Moderní člověk klade důraz na kvalitu a bezúdržbovost. Je velmi žádoucí, aby věci zůstaly stále jako nové bez neustálé časově i finančně náročné údržby. Velmi moderním materiálem se proto stal hliník s povrchovou úpravou pomocí vypalované práškové barvy. Takový výsledný produkt je pak na celý život a stále jako nový. V Sun System jsme se rozhodli následovat tento trend a nabízíme hliníkové pergoly i systémy oplocení.

pergola placeno 730pxK vidění bude bioklimatická hliníková pergola PLACEO.

hlinikove ploty 730pxA pro zájemce o bezúdržbový hliníkový plot budou na veletrhu For Arch hliníkové ploty od českého výrobce NOVAVISIO.

Bezúdržbová podlaha i inteligentní domácnost

Na našem stánku Sun System toho bude k vidění opravdu hodně. Kromě hliníkových pergol a plotů to bude například i bezúdržbová venkovní podlaha nebo moderní inteligentní domácnost Somfy.

podlaha twinson 730pxVenkovní podlaha na terasu INOUTIC je vyrobena z  prken WPC materiálu TWINSON, které jsou vyráběny z borovicových pilin a pvc. Toto speciální spojení zajistí, že tato venkovní podlaha má to nejlepší z obou materiálů - krásný přírodní vzhled dřeva a vysokou odolnost a bezúdržbovost PVC.

 

Text nevyjadřuje názor redakce