V gastronomii o takovýchto způsobech uložení lahví vína ani nemůže být řeč. Každopádně se vyplatí pořídit kvalitní vinotéku. Naším tipem jsou vinotéky od společnosti DUNAVOX. Proč? Čtěte dál, prozradíme vám to. 

Specialista na vinotéky
Proč právě vinotéky DUNAVOX? Už třeba jen proto, že se zmiňovaná firma soustředí výhradně na sortiment tohoto charakteru. Jedná se fakticky o jedničku na trhu, co se týká vinoték střední třídy. Samozřejmostí je u této firmy nejen výroba špičkových produktů, ale také jejich servis. Vybírat si v jí nabízeném sortimentu lze jak domácí vinotéky, tak i modely určené pro profesionální gastronomické provozy. K dispozici jsou malé varianty termočlánkového charakteru a skutečně sofistikovaná řešení tolik typická právě pro DUNAVOX.

Vinotéky DUNAVOX: Vychutnejte si skvělá vína v nejlepší kvalitě

Je libo kompresorovou vinotéku?
Asi největším otazníkem před nákupem vinotéky pro vás bude zřejmě to, zdali koupíte model s termoelektrickým či kompresorovým chlazením. Prvně jmenovaná provedení jsou typická především nižší cenou, nicméně poměrně vysokou spotřebou. Naopak kompresorové vinotéky dokážou nabídnout mnohem vyšší chladící výkon s minimální spotřebou energie. Patří ale do střední až vyšší třídy, což se projeví na vyšší ceně.

Kvalita podpořena inovativní technologií
Vsadíte-li na kompresorové vinotéky DUNAVOX, můžete se spolehnout třeba na:
- antivibrační usazení kompresorů,
- uhlíkové filtry bránící přítomnosti pachů,
- elegantní a efektní regulaci vlhkosti,
- přítomnost UV filtru,
- možnosti případného dotápění.
Vinotéky zkrátka obsahují veškeré prvky, které pomohou vínu k dokonalé kondici.

Vinotéky DUNAVOX: Vychutnejte si skvělá vína v nejlepší kvalitě

Text nevyjadřuje názor redakce