Pro mnohé představují Karlovy Vary převážně oslavy filmu, díky největšímu Mezinárodnímu filmovému festivalu v České republice. Právem je tento červencový festival obecně považován za nejdůležitější kulturní akci, která se u nás koná. Všude je spousta lidí, pořádají se koncerty, party, ceremoniály, konference a samozřejmě projekce filmů za účasti českých a zahraničních celebrit. O pohodlí jak účastníků, tak i návštěvníků festivalu se pravidelně starají také v EA Hotels, které jsou stejně jako všichni ostatní pohlceny festivalovou atmosférou. EA Hotels jsou neustále připraveni na to, abyste se bavili nepřetržitě, i mimo období festivalu. 

EA Hotels disponují celkem šesti ubytovacími objekty v nejatraktivnější lokalitě, přímo na kolonádě. Hlavní budovou je tříhvězdičkový EA Hotel Jessenius s vlastním balneoprovozem.  V těsné blízkosti (do 100 metrů) od hotelu jsou jeho dependance Mozart, Elefant, Esplanade I., II. a Esplanade Apartmány.  Všechny objekty nabízí prostorné pokoje, které jsou vhodné také k dlouhodobým pobytům. EA Hotel Jessenius poskytuje lékařské služby přímo v hotelu. Jedinečné je, že zde k léčebným vodním procedurám používají termální vodu. Léčí zde především gastroenterologická onemocnění včetně pooperačních stavů, diabetes, poruchy metabolismu tuků a choroby pohybového ústrojí. Poskytované metody léčby a procedury jsou a bázi pitné kúry, dietního stravování, masáží, elektroterapie, oxygenoterapie, termoterapie, inhalace, skotských střiků a koupelí. EA Hotel Jessenius v loňském roce prošel nákladnou rekonstrukcí společných prostor. Nový interiér recepce, obou restaurací a relaxační zóny již ocenil nespočet spokojených hostů. Rozšířena byla také nabídka jídel formou bufetu. Hosté si mohou vybrat pobyt pouze se snídaní, ale také i s polopenzí nebo plnou penzí.

Na hotelové recepci vám ochotně doporučí nejvhodnější program, jak si toto naše největší a nejslavnější lázeňské město užít. K vidění a návštěvám je toho opravdu hodně.

EA Hotels v Karlových Varech nabízejí prvotřídní lázeňské služby, wellness pobyty, ale také pestrou paletu sportovních a kulturních aktivit. Přijeďte si užít pár příjemných, bezstarostných dní, kterých nebudete litovat. Na www.eahotels.cz vám navíc nabízí výhodné speciální pobytové balíčky.

Text nevyjadřuje názor redakce