Konečně čas na čtení

Při poslechu audioknihy se můžete věnovat ještě dalším, převážně manuálním činnostem. 600stránkovou knihu, kterou odkládáte s obavami, že na ni nebudete mít až do dovolené čas, tak během pár dnů přečtete při úklidu, práci na zahradě nebo během popojíždění v kolonách.

Poslouchejte i časopisy

Většinu knih dnes najdete v audioknižní podobě. A to i knihy z žánru osobního rozvoje, literatury faktu, severské detektivky, cestovatelské průvodce, jazykové příručky nebo nahrávky časopisů. V aplikaci Audiotéka si momentálně můžete zakoupit Forbes, Respekt nebo Reportér.

V autě zabavíte děti i sebe

Cestování bude zábavnější. Neposedné děti v autě, otravné kolony nebo hlasitě telefonující cestující ve vlaku vás už nebudou rozčilovat. V Audiotéce si můžete vybrat z více než 3 800 titulů od stovek předních interpretů.

Vejdou se do kapsy

Audioknihy seženete ve formátu MP3. V chytrém telefonu vám práci s audioknihami ulehčí aplikace Audiotéka. Kromě výhody, že máte kdykoli po ruce téměř 4 000 audioknih, si aplikace pamatuje, kde jste s poslechem přestali. A pokud posloucháte před spaním, můžete si nastavit automatické vypnutí po několika minutách či na konci kapitoly.

Oči můžou odpočívat

Únava očí z celodenního koukání do LCD monitorů, tabletů nebo chytrých telefonů už není pro milovníky knih překážkou. S audioknihami necháte oči odpočívat, pracovat budou tentokrát uši.

Začněte poslouchat

Červen se ve světě slaví jako měsíc audioknih a k letošním oslavám se přidala i Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku. Pro nové čtenáře má připravenou 100korunovou slevu. Každý červnový víkend navíc v nabídce najdete vybranou audioknihu jen za 49 Kč. Vyberte si z téměř 4 000 audioknih a začněte poslouchat hned teď: www.audioteka.cz

Text nevyjadřuje názor redakce