Kamion by se jednou za čas hodil každému běžnému člověku. Třeba když se stěhuje nebo si má odvézt výslužku od tety ze statku. A co v takovém případě udělá? Ano, auto si většinou objedná. Tuto možnost však mají i podnikatelé, kteří také potřebují nákladní vozy jen jednou za čas. 

Stačí jenom na chvilku

Jde o velmi výhodnou alternativu ke koupi nákladního vozidla. Kromě již zmíněné krátkodobé půjčky si lze sehnat i dlouhodobý pronájem nákladního vozidla, který je pro vás stále výhodnější než splácení různých leasingů. Vždyť není třeba vlastnit něco, co úplně nutně nepotřebuji pro své podnikání. Přejít na půjčování vozů můžete i v případě, že už nějaké máte a potřebujete snížit rozpočet. V takovou chvíli se dostáváme k tomu, jak ovšem za svůj majetek utržit co nejvíce peněz.

Ilustrační foto

Potřebuji výhodně prodat

Když se prodávají ojetá nákladní vozidla, velmi záleží na časových možnostech jejich prodávajícího. Pokud si může dovolit s prodejem nepospíchat, čeká ho nakonec na účtu o mnoho více peněz, než kdyby se všeho potřeboval zbavit rychle. Samozřejmě vždy jde hodně o současný technický stav vozidla a jeho stáří. Rozhodně se do celé akce nepouštějte sami. Stejně jako v dalších oborech své činnosti svěřte práci profesionálům. Vždyť webové stránky si také nevytváříte sami, protože by patrně příliš dobře nevypadaly. Se zkušeným programátorem docílíte mnohem lepšího výsledku.

Najděte tedy takovou společnost, která dokáže zaručeně auta prodávat a v nejlepším případě není její provize závratná. Například společnost TIRCentrum drží svou provizi na nízkých třech procentech, přičemž vám garantuje třeba pojištění kamionu na ploše autobazaru nebo vystavení zboží po celé Evropě. Omezovat se na Českou republiku už totiž není nutné, a při odkupu z Německa vás čeká velmi pěkná suma za vaše nákladní vozidla.

Text nevyjadřuje názor redakce