Harfa Design residence svým pojetím a unikátní architekturou osloví zejména ty zájemce, kteří hledají kombinaci krásného kosmopolitního bydlení a výjimečného designu. Central Group zde od května nabízí 75 bytů a ateliérů.

Architekti Central Group navrhli dům s unikátní designovou fasádou s kovovými prvky, která se citlivě doplňuje se skleněným zábradlím na prostorných balkonech a terasách. Harfa Design Residence ale nevypadá skvěle jenom zvenku. Noví majitelé se mohou spolehnout i na špičkovou kvalitu v interiéru. Vysoký standard provedení v sobě zahrnuje například prvotřídní dřevěné podlahy nebo kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly. Chloubou každého bytu potom budou luxusní designové koupelny. Samozřejmostí je podlahové vytápění v celém bytě, které se vhodně doplňuje s moderní rekuperací, která v létě dochlazuje až o šest stupňů Celsia a zároveň zajišťuje přísun čerstvého vzduchu i úspory za vytápění.

Obyvaci pokoj 2 640x360 koupelna 640x360

Výhodná investice díky výjimečné poloze

Harfa Design Residence je skvělou volbou zejména pro investory, pro které je připravena pestrá škála zejména menších bytů 1+kk, které patří mezi nájemníky k nejžádanějším. I proto bude součástí stylové vstupní haly recepce s nonstop provozem, která majitelům bytů zajistí dohled nad bezpečností a pořádkem i maximální komfort díky možnosti nejrůznějších služeb.

recepce 640x360

Nákupní možnosti jsou nepřeberné, a to zejména díky sousednímu obchodnímu centru Galerie Harfa, kde jsou zastoupeny všechny typy obchodů, služeb i restaurací. Na nákupy lze bez problémů vyrazit i do centra, protože z bytového domu Harfa Design Residence je to jen kousek pěšky na stanici metra B Českomoravská. Navíc přímo před domem je zastávka tramvaje, takže cesta do centra města či kamkoliv po Praze je velmi rychlá a pohodlná.

Exterier 2 640x360 640x402 lokalita 640x360

Byty a ateliéry v projektu Harfa Design Residence budou dokončeny v září roku 2020. Luxusní designové bydlení je zde možné pořídit již za 3,3 milionu korun. Pro zájemce, kteří nechtějí ztrácet čas zařizováním bytu, jsou připraveny zvýhodněné balíčky vybavení celého bytu designovým nábytkem na míru od předního českého výrobce.

Exterier 3 640x360

O jedinečnosti Harfa Design Residence se můžete přesvědčit na www.central-group.cz

Text nevyjadřuje názor redakce