Chcete si splnit sen o vlastním podnikání, ale nemáte dostatek financí? Poradíme vám, kde získat peníze do začátku, aniž byste obtěžovali své blízké, a za jakých podmínek. Uvidíte, že jste jen krůček od cíle.

Jsem začínající podnikatel nebo firma, kde vezmu peníze?

Většina bank se staví k začínajícím podnikatelům při vyřizování úvěru nedůvěřivě. Jedna požaduje dvě daňová přiznání, další naspořenou část peněz, jiná se s vámi nebaví, pokud za sebou nemáte minimálně 6 měsíců podnikání. Nic z toho doložit nemůžete. Kde tedy získat úvěr pro začínající podnikatele?

OPR-firemniuver.cz od společnosti OPR-Finance s.r.o. vám umožní čerpat finanční prostředky pro jakýkoliv obor podnikání. Je jen na vás, jestli si zřídíte kavárnu nebo malou továrnu na výrobu kol. OPR-Finance s.r.o. ale neposkytuje úvěr jen začínajícím podnikům, ale i firmám. Společnost ráda podá pomocnou ruku také ostříleným hráčům na trhu, kteří chtějí rozvíjet své stávající podnikání.

Výhody úvěru pro začínající podnikatelské subjekty:

• peníze získáte i bez historie podnikání
• půjčené finanční prostředky můžete využít na cokoliv
• neplatíte žádné poplatky předem
• úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit

Mějte peníze na účtu neprodleně

Ilustrační foto

OPR-Finance s.r.o. vás čekat nenechá. Pokud zašlete svůj požadavek pomocí internetového formuláře v pracovní době ve všední den od 8 do 16 hodin, specialisté se takřka okamžitě pustí do jeho řešení. Hned v den obdržení podepsané smlouvy vám pak budou peníze odeslány na účet. Peníze tak můžete získat už do 3 pracovních dnů od zažádání o úvěr. Snadné, viďte?

Zapomeňte na strasti spojené se získáním financí, raději začněte sestavovat svůj podnikatelský plán. Ale ještě před tím navštivte internetové stránky www.opr-firemniuver.cz, kde se dozvíte více informací včetně formuláře se žádostí o úvěr pro podnikatele.

Text nevyjadřuje názor redakce