Kdo si někdy vyzkoušel jízdu jakýmkoliv elektrickým dopravním prostředkem, potvrdí Vám, že mezi jejich největší přednosti patří akcelerace a velký krouticí moment. Pro vozíky a tahače ZALLYS to rozhodně platí také, poradí si i s několikatunovým nákladem, a to téměř bez ztráty výkonu.

Elektrický pohon je tichý, bez vibrací a s nulovými emisemi. Proto jsou vozíky vhodné do interiéru, pro hygienicky hlídané prostory i pro venkovní použití. Konstrukce tažných systémů ZALLYS je prověřená zkušenostmi v provozech, jakými jsou například letiště v Hong Kongu, londýnský Heathrow nebo automobilky Renault, Rolls Royce a BMW. Silné zastoupení mají i v zemědělství, zahradnictvích nebo vinařstvích.
Elektrický nákladní vozík existuje v několika praktických verzích, přizpůsobený požadavkům v různorodých provozech.

Tahače a tažné vozíky

Elektrické tahače jsou výkonným a spolehlivým pomocníkem ve skladech, nemocnicích nebo výrobních halách, kde je potřeba tahat, tlačit a řídit těžké náklady na kolečkách. Utáhnou 1000 až 3000 kg, a ty nejsilnější až 15 tun nákladu.

Elektrické tažné vozíky zvládnou přesouvat náklad o hmotnosti až 15 tun. Navíc mají další odkládací plochu, na které v nákladním koši uvezou několik set kilo nákladu. Zajímavostí je speciální provedení z nerez oceli, vhodné do potravinářských a zdravotnických zařízení.

Ilustrační foto

Vaši zaměstnanci ocení snadnou manipulaci s těžkými náklady. Velké bedny a kontejnery přesunete snáze než naložený paletový vozík.

Přeprava nákladu

Pracovní elektro vozíky s malou korbou, regálovým systémem nebo rovnou plošinou uvezou náklad o hmotnosti mezi 200 a 3000 kilogramy. Jsou užitečné i jako tažná zařízení, protože zvládnou vléct náklad o hmotnosti až šest tun. 

Ilustrační foto


Zvláštní kategorií jsou nákladní kolečka s elektropohonem. Motůčko uveze od 200 do 500 kg a zvládne stoupání s 30% sklonem. Náklad z něj snadno vysypete díky výklopné vaně. Elektrický nákladní vozík je vhodný pro vnitřní i venkovní práce, do výrobních hal, na stavby, a i například pro práce v zemědělství.

Osobní vozíky

Kombinují funkci tahače a nákladních vozíků, a navíc mají pohodlnou sedačku pro řidiče. Využijete je jako dopravní prostředek v rozlehlých skladech a výrobních závodech, v exteriéru, při ostraze budov nebo práci v zahradnictví a zemědělství. Utáhnou náklad 2500 kg a uvezou až 500 kilo materiálu. 

Ilustrační foto

 

Přívěsné vozíky a příslušenství

Ke všem elektrickým vozíkům je možné dokoupit různá příslušenství a doplňky, jako jsou přívěsné vozíky, náhradní baterie, světelná signalizace a pro některé modely i dálkové ovládání. Firma ZALLYS si zakládá na dostupnosti náhradních dílů, a ty jsou v 95 % vždy skladem. Elektrické vozíky mají certifikaci CE a UL.

Spolehněte se na experty v oblasti logistiky

Značku ZALLYS na českém trhu zastupuje firma rpj service s.r.o., která nabízí široký sortiment vybavení pro sklady a logistické areály. Poskytují kompletní servis na všechny dodávané výrobky. Spolehněte se na odborníky, kteří rozumí svému oboru a mají praktické zkušenosti v oblasti logistiky. Poradí vám, jaký typ tažného vozíku je pro Vaše požadavky nejvhodnější.

Text nevyjadřuje názor redakce