Grund Resort Golf&Ski je místem, kam se budete rádi vracet. Nabízí Vám to nejlepší. Horské hřiště s jedinečnými výhledy a pestře projektovanými jamkami. Kouzelnou přírodu, jež vybízí k odpočinku a výletům. Příjemnou atmosféru útulného designového hotelu či soukromých apartmánů, a také lahodný gastronomický zážitek v Grund Restaurant. Užijte si léto a vydejte se s rodinou či přáteli do Mladých Buků!

Golfisté si mohou aktivně odpočinout na greenu. Osmnáctijamkové hřiště v Mladých Bukách je vskutku jedinečné. Nachází se na úpatí našeho nejvyššího pohoří a můžete si vychutnat na perfektně upraveném greenu jedinečné výhledy. Rozličné herní situace ocení všichni golfisté. Zajímavé jsou především jamky č. 12, 8 a 14, které jsou pro zkušené hráče výzvou. Kdo s golfem teprve začíná, může využít rad zkušeného PGA trenéra.

Pokoj

Grund Restaurant, jež je součástí hotelu, je vyhlášenou restaurací, kterou musíte navštívit! Sledují zde poslední trendy ve světové gastronomii a výsledkem je výtečný kulinářský zážitek, který kombinuje moderní pojetí světové kuchyně s krkonošskými specialitami a lokálními bio surovinami.

Grund Resort Golf&Ski nabízí spoustu možností, kam vyrazit na výlet. Romantická procházka k legendárnímu Hrádečku pana prezidenta Václava Havla,  děti ocení výlet do Skiparku Mladé Buky, kde je v dětském parku celoročně v provozu bobová dráha a v létě se navíc děti mohou vyřádit na trampolínách, na čertově stezce či ve vodním světě vzdáleném zhruba 200 m od hotelu.

Masáž

Nezapomeňte svému tělu i duši dopřát zasloužený odpočinek. Wellness prostory obsahují vše, co by dokonalé relaxaci nemělo chybět. 12-cti metrový bazén s protiproudem, vířivka, masážní lavice či v sauna… To vše, jako host hotelu, neomezeně a zdarma. Doporučujeme využít nabídky masáží, aromaterapie či služeb kosmetičky.

Nově je možné využít ubytování v soukromí v Apartmánech Hrádeček. Zájemci mohou využít služeb hotelu. Od snídaní, přes spa, po housekeeping. Můžete vybírat z domů 2+KK či 3+KK.

Více na www.grundresort.cz nebo na www.hradecek.cz

Text nevyjadřuje názor redakce