Vychutnejte si pohodovou atmosféru

Někdy je velmi těžké vytěsnit všechny důležité záležitosti a jen si tak v klidu odpočívat. Pak stačí vyrazit na pár dní někam, kde vás nebude honit čas. Přesně takovou zemí je jedinečné a neopakovatelné Řecko. Asi je to géniem loci, má prostě atmosféru, kterou jinde ve světě nenajdete. Pohostinní Řekové umí žít přítomnou chvílí, zbytečně nespěchají a nestresují se.

Dopřejte si soukromí a luxus

Za necelé tři hodiny letu ve vás pohled na nekonečné moře vzbudí pocit naprosté svobody a euforie. A od první chvíle, kdy nastoupíte do taxíku, si můžete užívat svou skvělou dovolenou.

LINDIAN VILLAGE

Luxusní resorty v Řecku a na řeckých ostrovech nabízejí ubytování v úžasně zařízených pokojích se soukromými bazény, suitách nebo vilách. Poskytují perfektní servis a služby pro náročné klienty, zahrnující třeba večeři servírovanou v soukromí vaší terasy, zajištění privátních výletů s osobním řidičem či pronájem jachty. V relaxačních centrech vás budou hýčkat zkrášlujícími a omlazujícími procedurami podle nejnovějších trendů, můžete si objednat i masáž nebo pedikúru.

Když vás polehávání omrzí

Zatoužíte-li po dobrodružství, máte ho mít. Pro ty aktivnější jsou tu možnosti nejrůznějších vodních sportů včetně potápění, ale také cyklistické trasy nebo projížďky na koních či lehce adrenalinové jeep safari.  Milovníci greenů se své zábavě mohou věnovat například na Krétě a Peloponésu, kde se nachází nejlepší golfové areály. Preferujete-li turistiku, pak vás v Řecku čeká řada zajímavých tras včetně atraktivního výstupu na bájný Olymp.

dívka

Okořeňte si pobyt gurmánskými zážitky

Samozřejmě si můžete rezervovat zájezd s polopenzí nebo all inclusive. Pokud se ale chcete seznámit s typickou řeckou kuchyní, zvolte raději pobyt se snídaní. V hotelových à la carte restauracích anebo tradičních řeckých tavernách na pobřeží si pak můžete dopřávat skvělé místní speciality. Kromě čerstvých ryb a plodů moře rozhodně ochutnejte okořeněné grilované maso, zeleninu upravenou na nejrůznější způsoby nebo vynikající sýry. Určitě nebudete zklamáni. Příjemně vás překvapí i kvalita místního vína.

To nejlepší z Řecka

Vyberte si svůj zájezd u cestovní kanceláře GREECE TOURS, která má v Řecku dlouholeté kontakty. Díky tomu může nabízet řadu špičkových hotelů exkluzivně a rezervovat ubytování podle vašich požadavků. Na českém trhu působí již od roku 1990 a její zaměstnanci mají dostatek zkušeností pro doporučení vhodného hotelu i zajištění všech služeb pro vaši pohodovou dovolenou.

panorama

Text nevyjadřuje názor redakce