Je to stejně snadné jako vyplnit dotazník, a ještě Vás to bude bavit! Výpočet si můžete udělat zcela nezávazně. Výpočet daně je ZDARMA a vytváří se ve 2 krocích. Nejdříve vyplníte otázky týkající se vašich příjmů. V druhém kroku si uplatníte slevy a odpočty. Na závěr se vám zobrazí výsledek.

Kompletní přiznání je za symbolický poplatek a můžete si jej nechat zaslat emailem. Přiznání pak už jen vytisknete, podepíšete a podáte. Pro elektronické podání máme verzi v XML.

Podnikatelé si mohou vygenerovat i přehledy pro sociální a zdravotní pojištění.
Udělejte si daňové přiznání ihned na dane.ihned.cz

BEZSTRESU A BEZPOKUT. Budete překvapeni, jak je vše snadné, rychlé a pohodlné.

Dárek navíc od Rogera! Trápí Vás dlouhá splatnost vašich faktur? Platí vám vaši partneři faktury s dlouhou splatností? Vytloukáte klín klínem, ty peníze vám chybí, ale nechcete z toho dělat vědu a řešit to půjčkami? Díky iPlatbě od Rogera nemusíte čekat 30, 60 nebo dokonce 90 dní na úhradu faktury. 75 % její hodnoty dostanete uhrazenu do 3 dní po vystavení! Zbylých 25 % dostanete ihned poté co odběratel zaplatí. Jednoduše vyměňte nezaplacené faktury za hotovost. Vyzkoušejte to zdarma a pojďte do plusu! Podrobný návod a dárek od ROGERA získáte zde.

Text nevyjadřuje názor redakce