Během velmi krátké doby stihly kryptoměny vstoupit do našeho každodenního života jako symbol inovací, budoucnosti a úspěchu. V roce 2017 dosáhla celková tržní kapitalizace kryptoměn 800 bilionů USD, což je srovnatelné s ročním rozpočtem některých vedoucích zemí. Bez pochyby, někdo na tom vydělává. Někdo, ale ne vy.

Každý den se spouští desítky nových měn a projektů, ceny lámou rekordy, vlády přijímají nové zákony a vaši sousedé obrací svoje vlastní domácnosti do těžebních farem na pěstování virtuálních penězi. V tomto proudu šílenství je někdy těžké pochopit skutečnou podstatu kryptoměn. Mnozí se na ně dívají povrchově, jednorozměrně. V podvědomí většiny se jedná o kasino, kde vše záleží na pouhém štěstí. Těžba a spekulace nejsou jedinými způsoby výdělku. Kryptoměny nám dávají daleko víc možností.

Co že jsou to kryptoměny doopravdy? Zboží? Investiční nástroj? Módní trend, na který brzy zapomeneme? Neoklameme se navzájem, když se přiznáme, že u samotné technologie blockchainu se jedná o fundamentální pokrok, který již ovlivňuje skoro všechny aspekty moderního života a obrovské množství procesů.

V poslední době je oblastí do kterých kryptoměny vstoupily i online marketing. Na konferenci CRAC 2017 v Praze poprvé došlo ke hluboké synergii začínajících a již rozjetých bitkoinových a blockchainových projektů a zkušených marketerů, kteří velmi rychle poukázali, jak se celý nápad monetizuje.

23. a 24. dubna 2018 se v Praze uskuteční druhá Crypto Affiliate & Marketing Conference, kde se sejde na 500 představitelů krypto a online marketing komunity, odborníků a těch největších jmen z blockchain branže. Kromě jiného se návštěvník může těšit na odborné přednášky, jak o budoucnosti kryptoměn tak i o konkrétních způsobech výdělku. Takže než všechno prodat a koupit si bitcoiny, nezapomeňte se přihlásit na CRAC 2018 a zjistit si, jak s nimi přesně a nejefektivněji naložit!

Použijte promocode "ECONOM85" pro slevu až 90% při koupi hlavní vstupenky (main pass). Nabídka omezena!

https://cryptoaffiliateconf.com/

Text nevyjadřuje názor redakce