3. ročník galadegustace

Přijďte navštívit v pořadí již 3. ročník ochutnávky mimořádných vín z oblasti Bourgogne a Champagne, kde se setkáte s věhlasnými vinaři a strávíte příjemné chvíle ve společnosti lidí, které spojuje stejný zájem. Odpolední degustaci můžete navíc zakončit nezapomenutelnou gurmánskou galavečeří v restauraci Grand Cru. Za vstupenku na galadegustaci zaplatíte 1990,- Kč a můžete si ji zakoupit na www.1er.cz nebo v restauracích Pohostinec Monarch, Pohostinec Karlín a Grand Cru. Vstupenka nezahrnuje cenu za exkluzivní řízené degustace, jejichž nabídku včetně dalšího doprovodného programu a kompletní seznam vín pro degustaci naleznete na www.1er.cz/galadegustace

Foto 3

Těšte se

Galadegustace se bude konat ve středu 11. dubna 2018 od 14 do 19 hodin, v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze a naváže na úspěšnou akci, která proběhla v minulých letech. Po celou dobu degustace se vám budou věnovat sommeliéři, kteří vám představí vybraná unikátní vína. Z velké většiny jde o limitovanou vinařskou produkci a zároveň o vína velmi oblíbená po celém světě, a proto cesta k jejich získání nebyla nijak jednoduchá.

Foto 1

Jedinečné setkání

Pokud se rozhodnete tuto unikátní degustaci navštívit, budete mít ojedinělou možnost objednat si na místě vína En Primeur, tedy ještě před uvedením na trh. Budete svědky toho, jak několik vinařů z celého světa představí svá vína. Svou osobní účast přislíbili vinaři Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould či Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron. 

Kaiser dinner 2018

Vinař i gurmán?

Pokud vyhledáváte také gurmánské zážitky, dopřejte si galavečeři, která bude probíhat ve stejný den od 19:30 hodin ve vyhlášené restauraci Grand Cru na adrese Lodecká 4 v centru Prahy. Můžete se těšit na speciálně připravené degustační menu od šéfkuchaře Jana Punčocháře a i zde se můžete těšit na osobní účast vinařů Gauthiera Arnoulda z vinařství Michel Arnould a Sophie Meunier Confuron a Alaina Meuniera z vinařství J. J. Confuron, jejichž vína budou menu též doplňovat. Vstupenka na galavečeři je k zakoupení na www.1er.cz/galadegustace, kde najdete i bližší informace týkající se menu a programu. Za vstupenku zaplatíte 4990,- Kč.

Hýčkejte své chuťové pohárky a dopřejte si nezapomenutelný večer.

Text nevyjadřuje názor redakce