Chcete pro sebe opravdu kvalitní péči? Samozřejmě, že ano. A takovou péči si zaslouží také vaše srdce; protože vaše srdce je váš život. V současné době najdete na trhu vysoce kvalitní omega 3. Najdete ji v přípravku MaxiCor® forte.Maxicor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč je tak důležité užívat MaxiCor® forte?

Protože omega 3 nenasycené mastné kyseliny si naše tělo nedovede vyrobit samo. Můžeme mu je poskytnout pouze ve stravě. A jako vnitrozemský národ nemáme ve svém jídelníčku zrovna optimální množství čerstvých mořských ryb, které prospěšných látek omega 3 obsahují nejvíce. Proto je vhodné doplnit stravu tobolkami MaxiCor® forte. Obsahují vysoce kvalitní a speciálně čištěné omega 3, získané speciálním a šetrným způsobem z kvalitního rybího oleje. Těmi nejdůležitějšími nenasycenými mastnými kyselinami omega 3 jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Příznivého účinku na naše zdraví dosáhneme při konzumaci 250 mg EPA a DHA denně.

MaxicorPři současném životním stylu je mimořádně potřebné věnovat péči tomu, co svému tělu poskytujeme za výživu, jaké prospěšné látky mu dodáváme a jakým způsobem. MaxiCor® forte obsahuje v každé tobolce 90 % vysoce kvalitní omega 3.

Teď se vám ale nabízí možnost dát svému srdci unikátní péči. Doplněk stravy MaxiCor® forte s vysokým obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin. Je to snadné. Stačí jedna koncentrovaná tobolka MaxiCor® forte denně, kterou pohodlně zapijete vodou, a vaše srdce se vám za tuto péči odvděčí.

Dejte srdci, co potřebuje pro to, aby mohlo správně pracovat.

Užívejte doplněk stravy MaxiCor® forte! Pro více informací navštivte www.maxicor.cz.

Text nevyjadřuje názor redakce