Pořádná porce dat

1. A když máte čtyři a víc služeb, tak dostanete opravdu pořádnou porci dat navíc - 10 nebo 15 GB dohromady pro všechny členy vaší Magenty 1. Takže teď už nemusíte řešit, že by vám data došla.                   

Neomezené volání, smsky a také super aplikace

2. Neomezené volání a smskování ve skupině Magenta 1 a to stejné platí i pro Twist. Tohle je opravdu povedená výhoda, protože ve skupině můžete mít až 9 členů - takže volat a smskovat se dá rodině i přátelům.
 
3. Když už jsme u rodiny, tak pro starostlivé rodiče může být užitečná aplikace Surfie - její používání je v Magentě 1 zdarma. Surfie je taková ochránkyně a umí pohlídat bezpečí vašich dětí na webu nebo na sociálních sítích - škodlivý obsah se k nim už nedostane.

Magentová péče
 
4. Stane se, že nevyřídíte všechno, co potřebujete na našem webu a musíte to s námi probrat po telefonu na naší zákaznické lince. Nikdo nechce dlouho čekat ve frontě a to se vám s nadstandartní magentovou péčí nestane.
 
5. Užíváte si parádní podívanou s televizí od T-Mobile? Nebo zvažujete, že by se vám naše televize domů hodila? Tak to vás určitě potěší, že v Magentě 1 máte možnost používat zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dní.
 
Bezpečnost na prvním místě
 
6. Pro váš notebook, tablet nebo stolní počítač máme Antivirus Kaspersky Internet Security, který zajistí kompletní ochranu před nejrůznějšími hrozbami na internetu! Chrání třeba před viry, falešnými maily nebo před zneužitím vašich osobních údajů.

Slevy na služby

Jako taková pomyslná třešnička na dortu jsou slevy na naše služby, které vám dáme ve všech skupinách Magenty 1. Jsou od 10 až do 25 %, tak si jednoduše přidejte k vašim službám ještě další, ať máte slevu zase trochu vyšší.

Teď už jen stačí se podívat na www.t-mobile.cz/magenta a zjistit, jaké výhody má Magenta právě pro vás.

Text nevyjadřuje názor redakce