Konec nervů s daněmi! Vyřešte letos své daně včas. Daňové přiznání online zvládnete za 5 minut. Anonymně a bez registrace.


Je to stejně snadné jako vyplnit dotazník a ještě Vás to bude bavit! Výpočet si můžete udělat nezávazně a ZDARMA. Ukážeme Vám, jak to funguje.

Přiznání online zvládne i laik. Není potřeba mít žádné speciální znalosti v daňové oblasti. Stačí postupně odpovídat na jednoduché otázky a zaškrtávat odpovědi, stejně tak, jako když vyplňujete jakýkoliv test.
Daňové přiznání online se vytváří ve třech krocích. V nich vyplníte údaje o příjmech, slevách a odpočtech. Výpočet daně je ZDARMA a uvidíte ho  v posledním kroku. Kompletní přiznání je za malý poplatek a můžete si jej nechat zaslat emailem nebo poštou. Přiznání pak už jen podepíšete a podáte. Pro elektronické podání máme i verzi XML.

Podnikatelé si mohou vygenerovat i přehledy pro sociální a zdravotní pojištění.

Daňové přiznání online můžete vyplnit ihned zde. Zkuste to hned teď. Vše je intuitivní. Výpočet si můžete udělat nezávazně a Zdarma.
Pro milovníky detailů jsme připravili podrobný popis jednotlivých kroků.


Krok PŘÍJMY
V něm postupně projdete příjmy ze zaměstnání, podnikání, pronájmu a ostatní příjmy. V rámci vyplnění příjmů z podnikání vyplníte i typ účtování výdajů. Současně v tomto kroku také volíte, zda si přejete současně s výpočtem daní zpracovat i přehledy pro pojišťovny.


Krok SLEVY A ODPOČTY
V druhém kroku se počítají slevy a odpočty. Slevy je možné uplatnit na děti, úroky z hypotéky, z penzijního nebo důchodového pojištění, z životního pojištění, školkovného, z dalšího vzdělávání, invalidity různých stupňů, ZTP/P, studia, odborových příspěvků, na manžele/lku bez příjmu, na manžele/lku ZTP/P a z darů.


Krok VÝSLEDEK
V něm získáte výslednou částku úhrady na daních. Částka je zobrazena v aplikaci a výpočet je zcela ZDARMA. Pokud se rozhodnete, můžete nyní zvolit, že do celkového přehledu doplníte své osobní údaje nebo že osobní údaje vyplníte sami do doručených formulářů.


Udělejte si letos daňové přiznání včas a online zde. Můžete na to jít hned. Budete překvapeni, jak je vše snadné, rychlé a pohodlné.

Text nevyjadřuje názor redakce