Pro zpracování daňového přiznání online není potřeba mít žádné speciální znalosti v daňové oblasti.  Stačí postupně odpovídat na jednoduché otázky a zaškrtávat odpovědi, stejně tak, jako když vyplňujete jakýkoliv test.

Daňové přiznání online se vytváří na 3 kliky ve třech krocích.  V nich se postupně vyplňují údaje o příjmech a odpočtech. Na email je pak odesílán formulář ve formátech PDF i XML (pro elektronické podání). Vše je jednoduché, srozumitelné, anonymní, bez registrace a hlavně rychlé.

V případě zájmu, se pro podnikatele současně připraví i přehledy pro sociální a zdravotní pojištění. Daně a odvody se počítají zcela ZDARMA, kompletní vyhotovení je pak za malý poplatek.

Daňové přiznání online můžete vyplnit ihned zde.

Pro milovníky detailů jsme připravili podrobný popis jednotlivých kroků.

  1. Krok PŘÍJMY

V něm postupně projdete příjmy ze zaměstnání, podnikání, pronájmu a ostatní příjmy. V rámci vyplnění příjmů z podnikání vyplníte i typ účtování výdajů. Současně v tomto kroku také volíte, zda si přejete současně s výpočtem daní zpracovat i přehledy pro pojišťovny.

  1. Krok SLEVY A ODPOČTY

V druhém kroku se počítají slevy a odpočty. Slevy je možné uplatnit na děti, úroky z hypotéky, z penzijního nebo důchodového pojištění, z životního pojištění, školkovného, z dalšího vzdělávání, invalidity různých stupňů, ZTP/P, studia, odborových příspěvků, na manžele/lku bez příjmu, na  manžele/lku ZTP/P a z darů.

  1. Krok VÝSLEDEK

V něm získáte výslednou částku úhrady na daních. Částka je zobrazena v aplikaci a výpočet je zcela ZDARMA. Pokud se rozhodnete, můžete nyní zvolit, že do celkového přehledu doplníte své osobní údaje nebo že osobní údaje vyplníte ručně do doručených formulářů.

Udělejte si letos daňové přiznání včas a online zde. Můžete na to jít ihned. Budete překvapeni, jak je vše snadné, rychlé a pohodlné.

Text nevyjadřuje názor redakce