Příroda byla k lokalitě ležící v centru Nízkých Tater nadmíru štědrá. Není tedy žádnou záhadou, proč si čerstvý vzduch a úchvatné výhledy na místní horské scenérie jezdí užívat stále více návštěvníků. Nízké Tatry mají co nabídnout v průběhu zimní i letní sezony. Jedinečnou atmosféru zdejší krajiny si vychutnáte nejen během zimní sezóny na lyžích, ale i během celého roka, včetně léta, především na kole i pěšky. Okolní hory jsou protkány sítí turistických tras, které vás provedou malebnými místy Demänovské doliny. K návštěvě vybízejí tajemné Demänovské jeskyně. V blízkosti Jasné jsou termální prameny Bešeňová a připraven je také aquapark Tatralandia – největší na Slovensku, v České republice i Polsku.

Jasná volba pro milovníky zimních sportů a dalších radovánek

Středisko Jasná se mezi lyžaři stává vyhlášenou destinací. Za nejlepší lyžařské centrum na Slovensku ho v letech 2015 i 2016 zvolili zástupci prestižní mezinárodní ceny WORLD SKI AWARDS. Areál v Jasné nabízí sjezdovky o celkové délce 50 km, najdete je na jižní i severní straně známé hory Chopok. Sníh tu na vás čeká vždy minimálně na 35 km sjezdových tratí po dobu 5 měsíců v roce – tuto garanci mohou provozovatelé poskytnout díky využití moderního zasněžovacího systému. Probíhají zde i závody Světového poháru v alpském lyžování.

Návštěvníci Jasné ocení rychle se rozvíjející infrastrukturu. Nechybějí půjčovny sportovního vybavení, lyžařské školy ani zábavní centra. Dobře se najíte v některé z řady místních útulných restaurací nebo si užijete posezení v příjemném baru. Gastronomický zážitek přinese kupříkladu návštěva nového luxusního Hotelu Pošta, respektive jeho restaurace Angus. Skleničku něčeho dobrého si můžete dopřát ve stylovém baru Crystal, který je součástí nového multifunkčního Centra Jasná. K dispozici máte Maxiland pro děti i největší místní hudební klub Happy End. Možnosti vyžití jsou v Jasné stále širší a pestřejší.Chalets OtupnA c Centrum snow

 

 

 

 

 

 

 


Chalety, aneb jak využít rozvoj Jasné k vlastní investici


Při investování je potřeba naskočit na rostoucí vlnu v ten pravý okamžik. V případě Jasné je ta správná doba nyní. Středisko se dostává na evropskou špičku. Veškeré procesy jsou přitom stále ještě v pohybu a ceny nemovitostí se dosud nacházejí v rozumné výši. Jak tedy v lyžařské středisku Jasná investovat? Zajímavou možností je koupě tzv. chaletu nebo chaletového apartmánu v rámci projektu Chalets Jasná De Luxe****. Jedná se o příležitost vhodnou i pro individuální investory.

Každý chalet je samostatnou chatou, jejíž interiér tvoří luxusní apartmány a další vybavení. Investovat můžete do koupě celého objektu nebo jen do pořízení jednotlivého apartmánu.

Projekt Chalets Jasná De Luxe**** nabízí různé typy chaletů ve dvou různých lokalitách - v oblasti Jasná Záhradky a Jasná Centrum. Na výběr máte chalety vybavené dvěma apartmány, které je možné vzájemně propojit v jeden velký prostor, druhou možností je nový typ chaletů tvořené šesti apartmány v oblasti Jasná Centrum. Jejich nepochybnou výhodou je vlastní in-house wellness přímo ve vybraných apartmánech, lyžárna i bezplatné parkoviště přímo u objektu.

Ve srovnání s investicí do hotelového pokoje získáváte v případě chaletového apartmánu výrazně víc. Apartmány jsou prostorné a komfortní. Wellnes centrum není určeno velkému počtu hotelových hostů. Posezení u krbu v obývacím pokoji představuje dokonalou horskou romantiku. Výhodná poloha chaletů v obou lokalitách navíc umožňuje oblíbené ski-in ski-out – jednoduše nasadíte lyže a vyrazíte na sjezdovky.chlt wellness vizu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co vám investice do chaletu přinese?

Při nákupu chaletu nebo chaletového apartmánu získáte nemovitost v krásné horské oblasti Nízkých Tater. Poskytne vám luxusní zázemí pro zimní či letní dovolenou, a především bude sama vydělávat peníze. V době, kdy nebudete mít zájem ve svém chaletu pobývat, pronajmete apartmán zájemcům z řad turistů. Výjimečné prostředí Nízkých Tater, rostoucí věhlas Jasné a snadná dopravní dostupnost přitom každý rok láká více a více lidí. Narůstá mezi nimi i počet zahraničních návštěvníků.

O provoz tvořící zisk se nemusíte sami téměř vůbec starat. Ve volných termínech zajistí pronájem apartmánů společnost Tatry mountain resorts a.s. a vy budete inkasovat 70 % z ceny za ubytování. Na svou stranu získáte zkušeného lídra slovenského trhu cestovního ruchu, navíc motivovaného k zajištění úspěšného provozu vlastním ziskem. Firma Tatry mountain resorts a.s. bude mít na starosti marketing a obsazenost. Zabezpečí kompletní správu a údržbu objektu i hotelové služby, jako je úklid či chod recepce.

Přemýšlíte, kam investovat své peníze? Chalets Jasná De Luxe**** představuje bezpochyby zajímavou příležitost.

Text nevyjadřuje názor redakce