Jedinečný zážitkový program Priceless Prague společnosti Mastercard nabízí lákavou kolekci jednotlivcům a rodinám i v předvánočním čase.

Rodinné pečení cukroví v pohádkové atmosféře

Prostředí vyhlášené Kulinářské akademie Grosseto je i díky své poloze v blízkosti pohádkami proslaveného zámku v Průhonicích jako stvořené pro vánoční atmosféru, zkoušení více i méně tradičních receptů na cukroví, pečení a zdobení medových perníčků nebo přípravu jedlých ozdob na vánoční stromek. Neopakovatelné voňavé odpoledne, určené pro celou rodinu, lze navíc zažít s Kateřinou Javůrkovou, skutečnou umělkyní, členkou České filharmonie, která před deseti lety propadla i cukrářské vášni a svůj kurz vede tak, aby děti bavil a dospělé inspiroval.UniqueFragrance 2

Pozvání do světa vůní

Exkluzivní kurz ve vonném studiu Perfumed Prague je skvělou příležitostí pro tvůrčí strávení času, ať už samostatně, nebo s přáteli. Vůně jsou vzpomínky, asociace, ozvěny krajin, míst i časů. Pojí se s nimi tolik emocí – od něžností, romance, energie, svěžesti, ženskosti, mužnosti až po vášeň. Připraveno je seznámení s uměním designérů vůní, a také ochutnání tohoto nevšedního řemesla při tvorbě té vlastní jedinečné osobní vůně. Celé tvoření otevírá „trénink” nosu, po kterém následuje cestu do světa vůní, včetně poznání více než 100 vůní z evropského hlavního města parfémů Grasse.

Za tři hodiny mistrem čepování piva a znalcem chutí

Škola čepování piva s mistrem světa Lukášem Svobodou je pro zájemce otevřená ve vyhlášeném pražské Lokálu U Bílé kuželky. Ani nebudete věřit, jak snadné a rychlé je se stát opravdovým mistrem v čepování klasické pivní hladinky, šnytu nebo mlíka. Vše v chuťové režii tamního Plzeňského Prazdroje, který letos navíc slaví již krásných 175 let od vzniku první várky tohoto legendárního ležáku. Lukáš Svoboda navíc účastníky ochotně zasvětí do bohužel zatím stále málo rozšířeného pivního párování. Když se totiž znamenité pivo potká s výtečně připraveným jídlem z kvalitních surovin, vznikne nejen lahodná kombinace, ale přímo zážitek k nezaplacení.

Více na: www.priceless.com/Prague

Text nevyjadřuje názor redakce