Coloniál ColoseumTři roky od vzniku myšlenky na vlastní prodejnu s italskými potravinami, se tento sen zrealizoval pod názvem Coloniál Coloseum. Najdete zde veškeré potraviny, ze kterých vaří kuchaři v restauracích Pizza Coloseum. Ať už salámy, maso, sýry, těstoviny, omáčky, olivové oleje, pečivo, olivy, nakládaná zelenina, káva, marmelády, sušenky, včetně široké nabídky italských vín, tak i hotová jídla a saláty, které jste si oblíbili v restauracích Pizza Coloseum. Stejně tak, jako ve všech provozovaných restauracích, nabízejí bezlepkový sortiment celiakům, tak i v obchodech Colonial Coloseum můžete bezlepkové potraviny zakoupit. Obchod nabízí dvě řady potravin. Řadu Classic, kde naleznete kvalitní produkty za velmi výhodné ceny a řadu Gourmet, která nabízí špičkové zboží za velmi příjemné ceny.

Coloniál ColoseumColoniál Coloseum

Všechny výrobky, z obou prodávaných řad, které v obchodě naleznete, pocházejí z malých rodinných italských podniků, které mají téměř staletou tradici. Ve většině případů se jedná o ručně vyráběné potraviny, kdy při výrobě nejsou použity žádné konzervanty či chemikálie. I například procesy sušení probíhají stoprocentně přírodní cestou.

V červené řadě Classic naleznete produkty vysoké kvality, které znáte z restaurací Coloseum a které pochází od prověřených dodavatelů. Jedná se o tradiční společnosti vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi. Nejen hosté restaurací Coloseum, ale teď už i zákazníci Coloniálu Coloseum mohou dostat prvotřídní zboží za velmi přijatelnou cenu.

Coloniál ColoseumDo černé řady Gourmet jsou zařazeny produkty nejvyšší, špičkové kvality, nejen pro opravdové labužníky. Dodavateli jsou rodinné italské firmy s letitou tradicí několikero generací. Ať už se jedná o výrobu salámů, sýrů nebo pěstovaní zeleniny, vždy předávají své umění z generace na generaci. Dbají zejména na ruční výrobu, ruční sklizeň, 100 % přírodní hnojiva a krmiva. Vše je připravováno nadstandardně pečlivě a s láskou. Např. těstoviny jsou dlouho a pomalu sušené a následně nakrájené bronzovými speciálními noži, uzeniny jsou zpracovávané výhradně ručně z toho nejkvalitnějšího masa.

Společnost Coloseum Restaurant s.r.o. věří v úspěšnost tohoto projektu. A podle zájmu – necelé tři měsíce po otevření - oprávněně. Vyplývá to z volby a znalosti sortimentu, který nabízejí a z dobré orientace v oblasti trendů na italském trhu. Prodejna nabízí také rozvážku potravin domů, při nákupu nad 5.000,- Kč zdarma.

Také si jako společnost vlastnící restaurace dobře uvědomují, že se požadavky hostů a zákazníků významně změnily. Lidé jsou mnohem víc zcestovalí a náročnější na kvalitu. Tak jako mimopražské pobočky restaurací Pizza Coloseum nabízí pan Mužátko v rámci frenčízingu, má stejný záměr i s Coloniálem Coloseum. Ten mohou frenčízanti získat i v Praze. A co získají? Zavedené jméno, rady s výběrem místa a spočítání nákladů na zařízení. Bude vám připraven profesionální architektonický a technologický projekt, včetně realizace. Bude pro vás proškolen personál ve zbožíznalectví i způsobu prodeje. Jedná se o stále častější a moderní formu podnikání. Ať už se jedná o obchody nebo gastro podniky. A dá se říct, že franšízing dnes patří k emancipaci podnikání.

Více informací a celý sortiment naleznete na https://www.colonialcoloseum.cz/.

Text nevyjadřuje názor redakce