Ti nejnáročnější mohou dát přednost raději alternativě v podobě dnes již legendární mobilní pracovní stanice HP ZBook Studio.

Tato štíhlá varianta nabízí plnohodnotný čtyřjádrový procesor v kombinaci s výkonnou grafickou kartou – a to vše v těle ultrabooku. Tento produkt určený především pro grafiky, designéry či architekty zvládne jakékoliv pracovní úkoly bez nejmenších problémů. Postarají se o to procesory Intel® CoreTM nebo Intel® Xeon®, duální disková jednotka HP Z Turbo G2 s úložnou kapacitou až 2 TB a až 32 GB paměti ECC.

Neznamená to ale, že by utrpěla její přenosnost. Titulem nejtenčí a nejlehčí plnohodnotné pracovní stanice se nehonosí pro nic za nic. Tloušťka pouhých 18 mm a kompaktní rozměry jdou ruku v ruce také s baterií o dlouhé životnosti. Díky tomu bude práce na cestách hračka. Neutrpěla tím naštěstí konektivita. Kromě dalších možností připojení má ZBook Studio hned dva, stále rozšířenější, multifunkční porty ThunderboltTM 3.HP Inc

Navíc, systém Windows 10 Pro nabízí moderní operační systém navržený tak, aby ve spolupráci se špičkovým hardwarem splňoval náročné požadavky organizací v oblasti zabezpečení, nasazení a správy. Díky konceptu Windows jako služba mají počítače s Windows 10 Pro nárok na bezpečnostní a funkční aktualizace po celou dobu podporované živostnosti zařízení a uživatelé jsou tak lépe chráněni před nově vznikajícími bezpečnostními hrozbami.

Tento nadupaný stroj ale nemusí být parťákem jenom pro práci, ale i při odpočinku. Například při sledování filmů potěší volitelný dotykový displej HP DreamColor s rozlišením FHD, nebo dokonce 4K UHD a profesionální grafická karta střední třídy NVIDIA® Quadro®. I přes popsané parametry se ale nejedná o žádné monstrum, za které se při jednáních budete stydět. Naopak této pracovní stanici nechybí elegantní a velice líbivý styl. A aby nenechala nikoho na holičkách, na tom si v HP dali záležet. Prošla 120 tisíci hodinami náročného testování, které mohou zaručit její spolehlivost.

Pokud Vás zaujaly možnosti mobilní kanceláře, vyplňte, prosím, tento formulář a získejte nabídku na míru.

Advertisement

Text nevyjadřuje názor redakce