Všechny barvy z viditelného barevného spektra, antireflexní vrstva proti odrazům světel v místnosti i vykreslení těch nejnepatrnějších detailů. To vše nabízejí televizory z portfolia QLED TV společnosti Samsung, které za své obrazové kvality získaly prémiovou certifikaci ULTRA HD PREMIUM od UHD Alliance.

Dokonalé detaily

Základem je technologie Quantum Dot využívající anorganické krystaly z kovových materiálů, které svou stálostí zaručují nejen dlouhou životnost, ale zejména přesnou reprodukci barev. Díky tomu QLED jako jediná zobrazí 100% objem barev, tzn. všechny barvy viditelného spektra při všech úrovních jasu obrazovky.

Navíc už nebudete omezeni světelnými podmínkami v místnosti a to díky antireflexní vrstvě Ultra Black, která spolehlivě eliminuje nežádoucí odlesky na obrazovce. Vychutnáte si tak veškeré detaily, ať už svůj oblíbený film budete sledovat v tmavém pokoji nebo za plného denního světla. Jako první na trhu nabízejí televizory QLED vysoký dynamický rozsah jasu (HDR) se svítivostí až 2 000 nitů. Divácký prožitek tak umocní vysoký kontrast i dokonalé barvy.

Pro milovníky minimalismu

QLED TV se stane dominantou vaší domácnosti, bez ohledu na zbytek interiéru nebo rozmístění nábytku. Díky chytrým řešením je konec nevzhledným zamotaným kabelům okolo televizoru. QLED TV přicházejí s elegantním řešením, jak připojit veškerá přídavná audiovizuální zařízení. Ty se jednoduše zapojí do One Connect Boxu, který lze díky téměř neviditelnému optickému kabelu umístit mimo bezprostřední blízkost televizoru. O to více vynikne jeho minimalistický design a především skvělý obraz.

V případě zavěšení televizoru na zeď je k dispozici systém No Gap Wall-Mount, kdy televizor dolehne přímo na zeď bez zbytečných mezer. Skutečným designovým skvostem je pak spojení QLED TV s jedním ze dvou speciálně navržených stojanů. Trojnohý stojan Studio vnese do každého prostoru umělecký nádech, stojan Gravity pak z televizoru vytvoří moderní skulpturu odporující zemské gravitaci.

Chytrý společník

Nové smart prostředí je skutečně SMART.Pomocí chytrého ovladače One Remote můžete ovládat nejen samotnou televizi včetně aplikací, ale i všechna ostatní audiovizuální zařízení připojená do One Connect Boxu (např. BluRay přehrávač, herní konzoli, externí disk apod.).

Pokud televizní programy neodpovídají vaší představě, vyzkoušejte lokalizované aplikace pro video na přání jako je Voyo nebo HBO. Pokud ani to není to pravé, spusťe IPTV Kuki.cz a sestavte si seznam vlastních programů.

Text nevyjadřuje názor redakce