A přesně to můžete udělat v novém Somfy Experience centru. Centrum je denně přístupné všem zájemcům, kteří si chtějí naživo vyzkoušet ovládání inteligentní domácnosti či domácnosti, která je dálkově ovládaná jen částečně. Experience centrum je též místem, kde naleznete všechny aktuální novinky společnosti, a to rovnou zabudované a v reálném provozu. Mezi ty vyhledávané patří například inovativní a tichý pohon pro venkovní rolety, tichý interiérový pohon pro látkové clony a promítací plátna či pohon pro závěsy a záclony, u něhož stačí lehce zatáhnout za látku a závěsy či záclona se dají do pohybu. Naprostým bestsellerem je však inovovaný systém pro řízení inteligentní domácnosti TaHoma

V elegantním a špičkově vybaveném interiéru Somfy Experience centra se tak mohou odehrát scénáře z každodenního života. Zájemci si s pomocí profesionální obsluhy mohou na několika chytrých zařízeních nastavit chování všech vystavených produktů, v reálném čase je ovládat, podrobně se seznámit s aplikacemi, které řízení domácnosti umožňují a v neposlední řadě konzultovat svá přání a preference s odborníky. Návrh interiéru Experience centra vytvořila architektka Lucie Mlýnková z ateliéru Spectrum.

SOMFY

Společnost Somfy je více než 45 let největším světovým výrobcem a dodavatelem řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata a stínicí techniku. Její zastoupení najdete v téměř 60 zemích po celém světě, to české - SOMFY, spol. s r. o. - funguje od roku 1996 a patří k nejúspěšnějším ve střední Evropě. S rozvojem moderních technologií se i společnost Somfy začala intenzivně zabývat řízením inteligentních domácností a vyvinula několik vlastních systémů řízení, které jsou kompatibilní s produkty dalších předních značek. Celosvětově využívá produkty Somfy přes 270 miliónů koncových zákazníků.

SOMFY

Somfy Experience Centrum najdete na adrese:
Bavorská 2780/2
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Navštívit ho můžete od pondělí do čtvrtka od 8 do 17 hodin a v pátek od 8 do 15 hodin.

Více o společnosti na www.somfy.cz

 

Text nevyjadřuje názor redakce