Ve 3 halách brněnského výstaviště představí své nejnovější produkty významné tuzemské i zahraniční společnosti. V hale P budou výrobci a dodavatelé prezentovat systémy pro výrobu a rozvod elektrické energie, elektroinstalace, řízení, zabezpečení budov a osvětlení. Nově se představí firmy z oboru telekomunikace. Hala F se zaplní vystavovateli z oborů elektronických součástek, plošných spojů, výrobních zařízení a komponentů pro elektroprůmysl. V hale V překvapí největší koncentrace firem zaměřených na automatizaci výroby a Průmyslu 4.0.

Jablotron

Součásti veletrhu budou desítky odborných přednášek a seminářů, například v hale V bude probíhat FÓRUM AUTOMATIZACE, živý program přednášek s podtitulem Automatizace mění průmysl. Na venkovní ploše proběhne oblíbená přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily AMPER MOTION. Mezi další doprovodné akce patří AMPER START UP podporující nové a začínající podnikatele nebo AMPER SMART CITY – konference a prezentace věnovaná konceptu chytrých měst. Veletrh pořádaný společností TERINVEST bude zahájen soutěží o nejpřínosnější exponát – ZLATÝ AMPER.

Veletrh AMPER si během let vybudoval pozici největšího česko-slovenského veletrhu v oboru. Slovensko bude letos reprezentovat rekordních 55 firem, v čele se Slovenským elektrotechnickým svazem. Kromě Slovenska se představí 95 zahraničních firem z Německa, Polska, Rakouska a z dalších 18 zemí.

Více na www.amper.cz.

Text nevyjadřuje názor redakce