Tím historicky prvním je tříhvězdičkový Pytloun Hotel Liberec v Hodkovické ulici, druhým pak rovněž tříhvězdičkový Pytloun Travel Hotel v Janově Dole. Oba jsou svým nenáročným vybavením a tedy i nízkými cenami předurčeny, aby sloužily jako pohodlné ubytování pro turisty, ale i pro obchodní cestující – ty nejmenší pokoje Pytloun Travel Hoteljsou koncipovány v duchu „přespat a jet dál“. Oba hotely ale nabízejí také apartmány vhodnými pro ubytování rodin s dětmi nebo skupin přátel. V Pytloun Travel Hotelu se navíc nachází wellness centrum Luxury Island Spa. Oáza zdraví a relaxace s vířivkou pro 10 osob, vnitřní finskou saunou, venkovní solno-bylinkovou saunou a bazénkem se slanou vodou může být i Vaší zenovou zahrádkou uprostřed každodenního shonu.

Všechny hotely a penziony nesou v názvu hrdě jméno Pytloun, které slouží jako jednotící prvek. Spolu s mottem společnosti – Druhý domov na cestách – je zároveň garancí kvality, která má stejně vysoký standard ve tříhvězdičkovém penzionu i ve čtyřhvězdičkové vlajkové lodi.

Pytloun Design HotelČtyřhvězdičkový Pytloun Design Hotel je určen pro ty, kteří si rádi dopřejí komfortní ubytování stranou od shonu typického pro centrum města. Klidné prostředí se skvělou dopravní dostupností doplňuje vynikající kuchyně thajsko-japonské restaurace Saiko Cuisine.

Dalším čtyřhvězdičkovým hotelem je Pytloun City Boutique Hotel, určený naopak těm, kdo si bez centra města a všech jeho lákadel svůj hotelový pobyt nedovedou ani představit. Hotel je situován v nejvyšších patrech jednoho z městských paláců a nabízí zcela ojedinělé výhledy na celé město a na ještědské panorama.

Pytloun City Boutique HotelPozorovat západ slunce při posezení na terase jednoho z luxusních pokojů kategorie Superior Deluxe nebo – v případě pokojů Royal Deluxe – z vířivky umístěné přímo na soukromé terase je zážitkem samo o sobě. Stejně luxusním výhledem disponuje i restaurace ORO Restaurant & Bar, a to jak při snídani, tak při večerním posezení. Jak sám název restaurace napovídá, nezapíráme v nabídce inspiraci středomořím, troufáme si však tvrdit, že na své si přijde každý milovník dobré kuchyně.

Pytloun Hotel HarrachovV příhodné lokalitě krkonošského horského střediska se nachází Pytloun Hotel Harrachov. Ať přijedete v zimě nebo v létě, u nás najdete všechno, co od pobytu na horách očekáváte. Naučné stezky a horské túry pěší i cyklistické, sjezdovky s nejbližším vlekem pouhých 50 metrů od hotelu, útulné pokoje pro dva i mezonetové apartmány pro skupinky až 10 osob, pokoje s balkonem a výhledem na protilehlou Čertovu horu, restaurace se snídaňovou, obědovou i večerní nabídkou včetně pokojového servisu, dětské hřiště, lobby bar i prostory pro výjezdová firemní zasedání či teambuildingové akce... to vše v jednom balení. Chybět nebude ani wellness se saunou a venkovní vířivkou na střeše hotelu s výhledem na okolní panoramata.

Pytloun Grand Hotel ImperialA to nejlepší nakonec: vlajková loď celé hotelové sítě – Pytloun Grand Hotel Imperial! Někdejší chlouba Liberce po kompletní rekonstrukci nabízí ubytování v bezmála 70 pokojích kategorie Superior a Superior Deluxe. Stejně jako tyto pokoje jsou i všechny veřejné prostory hotelu dílem renomovaných architektů studia Vrtiška&Žák.

Evropským unikátem je však hotel díky řadě pokojů kategorie Design Deluxe – každý z nich má své vlastní téma, které svým osobitým rukopisem zpracovali přední čeští architekti a designéři. Mezi nimi nechybí věhlasná jména jako Bořek Šípek, Petr Stolín s Alenou Mičekovou nebo Ondřej Chybík a Michal Krištof, autoři českého pavilonu na výstavě Expo 2015 v Miláně.

Abychom svým hostům nabídli opravdu výsostný zážitek, vybavili jsme hotel nejmodernějšími technologiemi. S jejich pomocí si budete moci zvolit nastavení pokojové teploty, osvětlení, občerstvení a další ještě před tím, než překročíte práh hotelu.

Hýčkat si Vás v průběhu Vašeho pobytu budeme jak jen to bude možné. Co se Vašich jazýčků týká – restaurace Zlatý kohout v jižním křídle hotelu Vám nabídne to nejlepší ze soudobé české i mezinárodní kuchyně, od snídaní přes obědy až po večeře. Posezení nabízí také Café Imperial v severním křídle – výběrová káva, pestrá nabídka čajů, kvalitní vína i míchané nápoje. To vše v reprezentativním prostředí s jedinečnou kulisou a atmosférou.

PLUS

Hotely sítě Pytloun nabízejí rozmanité možnosti kongresových a konferenčních prostor k uspořádání nejrůznějších firemních i soukromých akcí. Od těch komornějších pro 30 osob až po ty velké pro více než 200 účastníků.

Text nevyjadřuje názor redakce