Na první sníh si krom alpských ledovcových skiareálů sice ještě musíme chvilku počkat, ale cestovní kancelář Nev-Dama je už připravena na zimu. Prodej lyžařských zájezdů na zimní sezónu 2013/2014 je v plném proudu.

Chcete si zajistit Vaši zimní dovolenou za nejlepší ceny? Potom nepropásněte jedinečnou možnost včasného nákupu až do konce října!

 

IT MBondone Mugon Funtazie3Naučit dítě lyžovat na českých horách nebo v Alpách?

Rodina Novotných z Písku se rozhodovala, zda o jarních prázdninách od 8. března 2014 vyrazí se sedmiletým synem lyžovat do zahraničí, nebo zůstanou v České republice. Protože jsou náročnější lyžaři a jejich syn se ještě řadí spíše do kategorie začátečníků, hledali možnost, jak si sami dobře zalyžovat a zároveň svěřit dítě do péče zkušených lyžařských instruktorů. Zároveň však jejich finanční možnosti nejsou neomezené, spíše naopak. Pátrali, zda je vůbec možné realizovat takovouto představu v Alpách, když jim bylo zároveň jasné, že syn cizojazyčnou výuku určitě „nepřekousne“. Zaujal je proto program Ski Funtazie klub cestovní kanceláře Nev-Dama, s níž již v minulosti do Alp cestovali.

 RA DachsteinW Gosau Funtazie1

 

Ski Funtazie klub – jedinečný produkt na českém trhu

Protože si na dovolené neradi vaří, preferovali Novotných hotel s polopenzí. Ve výborném italském lyžařském středisku Monte Bondone, tyčícím se nad krásným středověkým městem Trentem, je zaujal Family Hotel Dolomiti Chalet ***. Pobyt dvou dospělých se sedmiletým synem zde od 8. do 15. března 2014 stojí (při úhradě zálohy do 31. 10. 2013) s polopenzí a třemi 6-denními skipasy celkem 23.857 Kč. V ceně je program Ski Funtazie klub pro dítě, tedy 5x týdně výuka lyžování s českými kvalifikovanými instruktory (pondělí až pátek od 10,00 do 12,00 a od 13,30 do 15,30), 6x týdně podvečerní a večerní zábavný program a 6x týdně společná večeře dětí bez rodičů.

IT Merano Meran Funtazie4 

Jak si zalyžovat ve skvělých střediscích Alp a odpočinout si od dětí?

Ski Funtazie klub cestovní kanceláře Nev-Dama se ovšem neodhrává pouze ve dvou hotelech italského lyžařského střediska Monte Bondone, ale i na rakouském Katschbergu a v Ponte di Legno pod známým italským průsmykem Passo Tonale.

Hotel Falkensteiner Club Funimation Katschberg ležící přímo na sjezdovce na pomezí rakouských spolkových zemí Salcbursko a Korutany je určen pro náročnější rodinnou klientelu. O děti je zde postaráno skutečně neuvěřitelným způsobem, rodiče ocení i nebývalý rozsah a kvalitu zdejšího wellness zázemí, o all inclusive stravovacích službách ani nemluvě.

Pro ty, kdo chtějí využívat výhod Ski Funtazie klubu cestovní kanceláře Nev-Dama a přitom preferují pobyt v apartmánech s vlastním stravováním, mají tuto možnost ve špičkové Residenci Club Ponte di Legno****. Pouhých 150 metrů Vás zde dělí od dětského cvičného svahu s dlouhým pojízdným pásem, jakož i od kabinkové lanovky propojující malebné středověké centrum městečka Ponte di Legno v údolí Val Camonica s vysokohorským skiareálem na průsmyku Tonale. O děti zde bude profesionálně postaráno a dospělí si mohou v klidu užít lyžování na 62 kilometrech různorodých tratí od nejlehčích po nejnáročnější, od ledovce Presena v nadmořské výšce 3.016 metrů až do údolí v Temú s výškou 1.121 m n. m. 

IT Fassa tematicke13 

Garance sněhu

Jednou z nejzajímavějších novinek zimního katalogu Nev-Dama 2013/2014 je garance sněhu, kdy téměř u 250 ubytovacích kapacit k předvánočním a "jarním" zájezdům nabízí Nev-Dama možnost zrušit zájezd bez jakýchkoli stornopoplatků v případě, že vzhledem k lyžařskému středisku, pod které se tato kapacita vztahuje, nebude předpoklad  pro provoz minimálně 50 % délky jeho sjezdových tratí!

 

Slevy až 10 % do konce října a bonus 3.000 Kč na příští dovolenou

Stálí klienti Nev-Damy se až do 31. 10. 2013 mohou těšit na slevu až 10 % z celkové ceny zájezdu! Ale ani noví klienti nepřijdou zkrátka. Při uzavření cestovní smlouvy a zaplacení zálohy do 31. 10. 2013 na ně čeká sleva 5 % z katalogových cen. Pro všechny dospělé účastníky zimního zájezdu Nev-Damy s cestovní smlouvu uzavřenou do 31. října 2013 je dále připraven poukaz ve výši 3.000 Kč na jakýkoliv letecký zájezd s termínem odletu až do 31. října 2014, pořádaný Nev-Damou nebo její partnerskou CK Fischer

IT Fiemme tematicke5 

Stovka lyžařských areálů a 550 ubytovacích kapacit

 I letos si u Nev-Damy můžete vybrat ze široké nabídky téměř stovky lyžařských areálů a 550 ubytovacích kapacit v Itálii, Rakousku, Francii, Švýcarsku a Slovinsku. Kromě týdenních pobytů na Vás čekají i stále oblíbenější "zkrácenky" na 3 či 4 dny, a to převážně v Rakousku a Itálii. I v letošním katalogu Nev-Damy si dozajista najdete tu správnou volbu pro Vaši zimní dovolenou.

 

Navštivte nové webové stránky včetně on-line prodeje

 Zajisté oceníte i nový design webových stránek www.nev-dama.cz se spoustou užitečných informací včetně podrobných map jednotlivých středisek i aktuálního sněhového zpravodajství. Zdokonalené a přehledné filtry Vám pak pomohou vyhledat ideální zájezd dle Vašich představ.

Registrace v "Moje NEV-DAMA" Vám např. umožní jednoduše zjistit cenu za Vámi definovanou skupinu, včetně odečtů slev za skipasy dle přesného věku zadaných účastníků, lyžařů / nelyžařů atd. On-line prodej zimních zájezdů je v plném provozu!

DolomitiSuperski tem3 

Tištěný katalog NEV-DAMA Zima 2013/2014 si můžete objednat i přes web

Kompletní informace samozřejmě naleznete i v tištěném katalogu NEV-DAMA Zima 2013/2014, který si můžete objednat prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky na čísle 800 100 234 (pondělí až pátek 8:00 - 18:00) nebo u svého prodejce.

 

Text nevyjadřuje názor redakce