Fúzí CK S.E.N. a CK BUBO vznikla významná cestovní kancelář pořádající exotické poznávací zájezdy. Představujeme Vám CK S.E.N.  (www.cksen.cz)

  • 21 let na trhu
  • Ředitel CK S.E.N. MUDr. Ľuboš Fellner – Podnikatelem roku 2011 na Slovensku
  • Garance realizace velkého počtu zájezdů + 10 tisíc Kč jako odstupné v případě selhání CK S.E.N.
1

Co znamená Zajímavá cena?

Porovnali jsme kvalitu a cenu podobných zájezdů na trhu a nabízíme servis, o kterém si dovolujeme tvrdit, že je pro klienty na českém trhu zajímavý. Netvrdíme, že jsme nejlevnější. Tvrdíme, že příliš nízká cena je na úkor kvality servisu. Kvalitní servis a spokojenost klientů jsou naší prioritou. I díky tomu získal MUDr. Ľuboš Fellner, ředitel CK S.E.N. a CK BUBO, titul Podnikatele roku na Slovensku.

2

Je za tím 21 let tvrdé práce a mnoho zkušeností s organizováním zájezdů do celého světa. Prohlédněte si, prosím, naši nabídku a sami porovnejte. Jsme Vám k dispozici, abychom vysvětlili výhody našeho servisu na našich zájezdech. A zeptejte se nás také, zda je realizace daného zájezdu garantovaná. Díky fúzi CK S.E.N. a CK BUBO máme sílu ve většině případů realizaci našich zájezdů garantovat. Prohlédněte si také reference od našich klientů a fotografie z daných destinací. S námi máte jistotu kvalitní dovolené za velmi příznivou cenu.

IMG 6144oo jpg

Veškeré informace o zájezdech naleznete na www.cksen.cz, nebo nás osobně navštivte v naší cestovní kanceláři na Vinohradech:Korunní 79, Praha 3, tel.: 224 256 999, email: cksen@cksen.cz

 

 

logo

Text nevyjadřuje názor redakce