Boj s virovými mlýny rozhodně smysl má. Například chřipkou se každoročně nakazí 33 % obyvatel, ale jen 26 % z nich skutečně onemocní. Proč 7 % nad nákazou zvítězilo? Proč se 67 % procentům lidí úplně vyhnula? Odpověď je snadná: posilovali imunitu. Měli na paměti, že každá z tzv. lehkých nemocí z této skupiny ve skutečnosti rozhodně lehká není. Každá je spojena s rizikem závažných následků, ba dokonce trvalých. Případně s rizikem „zvrhnutí“ v chronický zánět dýchacích cest či zápal plic. O úmrtí nemluvě.

SILNÁ IMUNITA NENÍ NÁHODA

Polykat kilogramy multivitaminových pilulek nic neřeší. Tělo si z nich odebere právě tolik vitamínů, kolik potřebuje. Zbylé v lepším případě bez užitku vyloučí. V horším případě se některými vitamíny můžete i předávkovat.  

Boris Tichanovský, léčitel a znalec tisíciletími prověřených alternativních léčebných metod, doporučuje vyzkoušet tibetskou medicínu – terapii EPAM.

shutterstock 517836022

Co je EPAM?

Zkratka slov Emulze Propolisová Aktivizovaná Modifikace. A také označení více než

150 přípravků tibetské medicíny, jejichž základem jsou léčivé rostliny, zejména jejich pupeny a výhonky, v nichž je obsaženo nejvíce účinných látek. Ty tvoří nosný základ všech preparátů. Podle požadovaného léčebného efektu jsou doplněny například mumiem, ženšenem, ginkgem bilobou, echinaceou a dalšími bylinami.

Co EPAM doporučuje na zimní nemoci?

Nejúčinnější je prevence, s níž může pomoci biostimulátor EPAM 20.

Bez nA zvu

Přípravky EPAM pomůžou i po propuknutí nemoci:

např. EPAM 20 univerzální, EPAM 21 průduškový, čaj na průdušky EPAM, tibetský medový elixír s mumiem, zázvorová tibetská tinktura a mnoho dalších.

Své problémy je možné řešit také přímo s Borisem Tichanovským, a to při osobních konzultacích nebo na kurzech, které pořádá. Jejich soupis naleznete na stránkách EPAM.paticka 01

TERAPIE EPAM A BORIS TICHANOVSKÝ

Tento proslulý léčitel a chiropraktik působí střídavě v Rusku a Čechách. Intenzivně se věnoval studiu alternativních léčebných metod. Profesor Skvorcov, znalec bioenergetiky a jeden z Borisových učitelů, ho seznámil s technologií EPAM. Jejím základem je recept na elixír zdraví (později nazvaný EPAM), který byl objeven v prastarém tibetském traktátu.

Více informací o terapii EPAM, jejích přípravcích a kurzech, se můžete dozvědět na webových stránkách www.epam-active.cz nebo na tel. 603 923 123.