Pokud se rozhodnete pro nový televizor s QLED technologií, se kterou máte kromě jiného i jistotu nevypalování pixelů, můžete vybírat ze široké nabídky televizorů z řady Samsung QLED. Perfektní obraz zaručí schopnost zobrazení 100 % objemu barev i vynikající kontrast za všech světelných podmínek, kterého televizor dosáhne díky antireflexní vrstvě. Kromě skvělých technických parametrů a krásného minimalistického designu však mají QLED televizory ještě něco navíc – servisní službu Moje QLED TV.

Samsung

Prvotřídní servis

Majitelům z řady Samsung QLED je k dispozici speciální servisní služba Moje QLED TV, která přináší zdarma dovoz televizoru až domů a jeho instalaci, odborný servis i online asistenční službu Live Assistant.

Po sjednání dovozu přiveze technik váš nový televizor QLED k vám domů, následně ho vybalí a naistaluje na zvolené místo (stolek, stojan, zeď…). V případě zájmu zajistí i odvoz starého televizoru, který bude ekologickým způsobem zlikvidován. Společně projdete veškerá nastavení a ukáže vám, jak snadno televizor ovládat.

Zároveň odpadají i zbytečné starosti v případě poruchy televizoru, už žádná složitá doprava do servisu po vlastní ose a dlouhé čekání na vyřízení. Se službou Moje QLED TV přijede televizor opravit technik společnosti Samsung přímo k vám. V případě, že opravu není možné provést na místě a měla by trvat déle než dva dny, vám navíc Samsung poskytne náhradní televizor QLED. Nebudete tak ničím rušeni a užijete si pohodový večer u televize nebo sledování zápasu s přáteli podle původního plánu.

Interaktivní asistent

Pokud budete potřebovat poradit s nastavením televizoru nebo technickým problémem, můžete se obrátit na speciální infolinku 800 24 24 77 nebo vyzkoušet novou službu Live Assistent. Jejím prostřednictvím zájemcům pomohou vyškolení asistenti, kteří formou interaktivního videochatu odpoví na jakýkoliv dotaz ohledně užívání televizoru QLED a pomohou vám i s výběrem a nákupem příslušenství.