Na internetu lze najít příběhy stovek nešťastníků, kteří zasílali vánoční balík, který vůbec nedorazil nebo přišel s velkým zpožděním. Provedli jsme za vás průzkum trhu a našli jsme několik služeb, které tyto problémy netrápí. Specializují se na doručování balíčků v ČR i do zahraničí, navíc každému zákazníkovi poskytují individuální slevy.

Posílejte balíky do zahraničí včas a s výraznou slevou

Jednou z firem, která garantujte včasné doručení vašeho balíčku, najdete na www.balikdozahranici.cz. Zásilky posílá do celého světa a navíc má zajištěné nejnižší ceny na českém trhu. Jak toho docílila? „Využíváme množstevních slev, které máme domluvené s největšími celosvětovými dopravci. Díky tomu, že každý měsíc odesíláme tisíce zásilek, dokážeme našim zákazníkům nabídnout slevy až 75 % oproti konkurenci,“ vysvětluje vedoucí oddělení přepravy Hana Plichtová.

„I pro zbytek letošního roku máme nasmlouvané dostatečné kapacity se všemi dopravci a nehrozí tak, že by balíček odeslaný přes nás dorazil později. Po Evropě doručujeme do druhého dne a maximálně do 4 dní v rámci celého světa, kde využíváme výhradně leteckou dopravu, žádné lodě nebo jiné pomalé dopravce,“ dodává Hana Plichtová.

Firemních zásilek přibývá, kvalita a rychlost doručení je nejdůležitější

Na stránce služby Balíkdozahraničí.cz si může doručení zásilky objednat jak fyzická, tak právnická osoba. Objednávka přepravy je velmi jednoduchá, stačí vyplnit objednací formulář a v ten samý den si přepravce zásilku vyzvedne přímo u vás doma nebo v práci. „Zákazník se nemusí o nic starat, vše zařídíme my, včetně pojištění,“ vysvětluje další výhody služby Hana Plichtová. “Předání zásilky kurýrovi probíhá z ruky do ruky a je zcela bezpečné.”

Ihned po podání objednání přepravy získáte sledovací číslo, díky kterému budete stále vědět, kde se zásilka nachází. Můžete tak sledovat předpokládaný čas doručení jednoduše on-line.

Vždy si ověřte vaši cenu a rychlost doručení

Cenu zásilky i rychlost doručení si snadno zjistíte předem. Stačí zadat potřebné údaje do
on-line kalkulátoru ceny poštovného. Pojištění zásilek do 2 500 Kč je navíc zdarma.

Pokud si chcete spočítat nejvýhodnější cenu zásilky do ČR, můžete využít kalkulátorů na stránkách www.kuryrpoint.cz nebo www.expresniposta.cz. Také tyto firmy poskytují garanci doručení do Vánoc a férovou cenu.