V dnešní době jsou televizory branou domácí zábavy, kdy už dávno neslouží jen ke sledování každovečerního televizního programu. Dnes můžete využívat jejich chytré aplikace, na obrazovce prezentovat rodině a přátelům své fotografie nebo využívat vysoké rozlišení k dokonalému zážitku z hraní počítačových her.

Streamování her na velkou obrazovku

Čím větší obraz, tím lepší zážitek ze hry. Do všech Samsung Smart TV 2017 je jako do jediných televizorů na trhu zabudovaná funkce Steam Link, která umožňuje pohodlně přehrávat Steamové hry na velké obrazovce. Díky bezdrátovému propojení televizoru s domácím počítačem je přenos hry snadný a rychlý, hráči si tak mohou na obrazovce zahrát hru z portálu Steam bez zbytečného zapojování kabelů z počítače do televizoru. Pro lehké ovládání je možné zapojit klávesnici nebo gamepad přímo do TV, zatímco samotná hra běží z PC.Samsung

Okamžitá reakce bez zpoždění obrazu

Televizory Samsung Smart, včetně prémiové řady televizorů Samsung QLED, v sobě pojí ty nejlepší funkce, vlastnosti a aplikace k nabídnutí jedinečného herního zážitku. Každý vášnivý vyznavač her ví, že největší utrpení způsobuje opožděné vykreslení obrazu oproti vlastní reakci. Obzvlášť v herních střílečkách je to vlastnost, na které doslova závisí celý život. Proto lze po zapojení herní konzole do Smart TV přes HDMI kabel nastavit Herní režim (Game Mode), který soustředí maximální výpočetní výkon procesoru pouze na rychlost a prokreslení hry. Časová prodleva mezi impulsem k akci v hráčově mozku a jejím skutečným vykreslením na obrazovce je tak naprosto minimální.Samsung

Vychytávky zdokonalující požitek ze hry

U televizorů QLED posunou zážitek ze hry na vyšší úroveň i další jejich vlastnosti, především pak antireflexní vrstva Ultra Black. Ta spolehlivě eliminuje veškeré nežádoucí odlesky na obrazovce, ať jsou od slunečních paprsků, nebo od interiérového osvětlení. To hráči ocení zejména při akcích v temném prostředí, kde je nutné zaznamenat každý nepatrný pohyb v okolí.
Samotný obraz hry nebude rušit změť kabelů v bezprostřední blízkosti televizoru. Herní konzole se u televizorů QLED i Premium UHD zapojí do One Connect Boxu, který lze umístit mimo samotný televizor, s nímž je spojený jediným neviditelným optickým kabelem. K pohodlnému ovládání herní konzole pak poslouží chytrý dálkový ovladač One Remote.

Se snadným nastavením funkce Steam link vám poradíme v tomto videu: