V kurzu jsou bezbariérové koupelny, které navazují na celkový styl domácnosti. Trendem tohoto roku jsou industriální koupelny nebo retro koupelny v glamour stylu. A pomyslnou třešničku na dortu tvoří koupelnové doplňky, které na tyto trendy navazují. Pořiďte si stylové doplňky v černém matu nebo bronzové retro.

BEMETA DESIGN s.r.o. je česká společnost, dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen. Vyrábí mosazné a nerezové koupelnové doplňky a také doplňky a příslušenství pro seniory a handicapované.

V nabídce Bemeta najdete několik designových řad, každá obsahuje pestrou paletu doplňků, např. věšáčky, držáky toaletního papíru, WC štětky, dávkovače mýdla, poličky na ručníky a mnoho dalších. Samostatnou řadou jsou pak kosmetická zrcátka všech velikostí, sprchový program nebo hotelové vybavení.

Retro je letos velmi trendová záležitost, ať už zařizujete koupelnu v zámeckém stylu, nebo ve stylu francouzského Provence. Vyberte si z barevných kombinací bronz, chrom nebo zlato/chrom. K dispozici je bohatá paleta různých doplňků, např. dávkovače na tekuté mýdlo, držáky a poličky na ručníky, věšáčky, ale i podsvícená kosmetická zrcátka v retro stylu.

Retro 1280x720

Dark je novinková řada, skvěle doplní koupelnu v industriálním nebo pánském duchu. Vysoce kvalitní materiál a matný černý povrch zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky široké nabídce doplňků v této řadě si tak vyladíte svou koupelnu do posledního – černého – puntíku.

 

Via je horká novinka letošního roku, nevšední elegantní tvary této řady upoutají pozornost a hodí se do koupelen ve spa stylu.

Via 1280x720

Významnou částí nabídky Bemeta je také HELP program. Firma vyrábí různé tvary a velikosti madel a úchytů, vč. sklopných sedátek a příslušenství do sprchy. Vyřeší také atypické požadavky na míru dle potřeby zákazníka.

Koupelnové doplňky Bemeta používají denně tisíce zákazníků v mnoha zemích světa, což svědčí o jejich vysoké kvalitě. Produkty Bemeta najdete ve špičkových mezinárodních hotelích i doma u koncových zákazníků ve více jak 15 zemích světa. Jednoduše tam, kde vyžadují vysokou kvalitu a moderní design.
K dostání jsou u významných distributorů koupelen, ve vybraných hobby marketech v Česku i zahraničí nebo také na e-shopu Bemeta.

Staňte se i Vy spokojenými zákazníky Bemeta!