Bylo, nebylo...byl jeden Petr. Petr pracoval jako stratég v reklamní agentuře Elite Solutions a jako správný marketér, práci miloval téměř tak moc, jako svou přítelkyni, Andreu. Rozhodl se tedy, že se odhodlá k velkému kroku a Andreu požádá o ruku. Vypracoval tedy dlouhodobou strategii, jak k tomu dospět, vytvořil plán pro průběh celého eventu, KPIs stanovil na "ano" - uspokojivý výsledek, vyhýbavá odpověď - neuspokojivý výsledek.

Petrovi to vyšlo a do roku byla svatba. Kolegové, také správní marketéři, kteří měli Petra téměř stejně rádi jako briefy od klientů, se mu rozhodli vymyslet originální svatební dar.

Dali si tedy brainstorming, napadli je velmi originální dárky jako láhev drahého alkoholu nebo společné hrnky. Naštěstí přišli na řadu agenturní idea makeři a tato kreativní mistrovská díla zavrhli.

Přišli tedy s technologickou vychytávkou, která vyvolá přibližně stejný rozruch na svatbě jako přípitek opilého strýce a zároveň z ní bude zajímavý interní agenturní projekt. Tak vznikl Botograf.Botograf

 

 

 

 

 

 

 

A co je to botograf? Je to jednoduchý messenger bot, který vám dokáže vytisknout fotky z telefonu. Tedy jeho první verze :) Během svatby si už stačilo jen v Messengeru najít Botografa, napsat mu a řídit se jeho instrukcemi. Po zaslání fotografie ji Botograf vytiskl se speciálním brandingem a hosté tak měli svoje vzpomínky okamžitě v rukách.

Botograf sklidil na svatbě velký úspěch a každý z hostů si ke konci večera nesl s sebou 2 nebo i 3 důkazy, že na svatbě skutečně byl. Pokud by si to náhodou po divoké party nepamatoval.Botograf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z jednoho milého překvapení se tak stala netradiční atrakce pro kteroukoli party. Instagram je fajn, i Snapchat je zábava, příjemnou nostalgii ze skutečné fotografie však nikdy nenahradí.

Pokud byste měli zájem o Botografa, více najdete na http://www.botograf.cz/.