Nová aplikace IMI Norgren Express využívá patentovanou technologii, která jim umožňuje vyhledat a okamžitě objednat potřebný produkt z katalogu více než 100 000 položek. Aplikace rovněž nabízí možnost vyhledat alternativu ostatních značek výrobců pneumatických komponent.

Uživatelé získají všechny potřebné technické informace, dostupnost i cenu pomocí technologie QR kódu – stačí jej naskenovat.

Pokud hledaný produkt není v databázi, stačí jej vyfotit a poslat pomocí aplikace našemu týmu technické podpory. Tým technických odborníků produkt identifikuje a poskytne potřebné informace obvykle do 30 minut.

Ciaran Crowley, ředitel IMI Norgren Express, vysvětluje: „Neustálé pokroky v oblasti služeb jsou pro naše zákazníky zásadní. Aplikace IMI Norgren Express výrazně zkracuje dobu, kterou technici a servisní vedoucí stráví vyhledáváním a objednáváním náhradních pneumatických dílů. Aplikaci jsme vyvíjeli se zaměřením na zákazníka. Využili jsme standardní vybavení chytrých telefonů – fotoaparát, GPS a systém odesílání zpráv –, abychom zajistili, že uživatelé budou mít náhradní díly vždy na dosah ruky, kdekoli a kdykoli je potřebují.“

Oldřich Talacko, ředitel IMI International, dodává: „Aplikace IMI Norgren Express je nejnovější iniciativou tvořící základ naší filozofie poskytovat zákazníkům vynikající služby. Pro naše odvětví je aplikace mimořádně pokročilá a představuje další skvělý příklad toho, jaké nadstandardní služby svým zákazníkům poskytujeme, když jim pomáháme získávat potřebné díly s minimálním narušením jejich každodenní činnosti.“

Zadejte „IMI Norgren“ v App Store nebo Google Play a stáhněte si novou aplikaci IMI Norgren Express.

Více informací najdete na www.imi-precision.com