BREE Store Prague

BREE Cambridge13 121

Od 1.10.2017 můžete navštívit největší obchod BREE ve střední a východní Evropě, a to ve 2. patře Obchodního domu Kotva na Starém Městě v Praze. Otevřeno mají od pondělí do neděle mezi 9-20 h. Najdete zde exkluzivní výběr kabelek z nejnovějších BREE kolekcí a standardních sérií. Ochotně vám zde poradí či pomohou s výběrem. 

Obchod slouží také jako pick-up point pro českou verzi globálního e-shopu www.bree.cz. I internetoví zákazníci nyní  mohou na vlastní oči nejen vidět eleganci, která je pro tuto značku typická, ale i si vyzkoušet nekompromisní kvalitu zboží a samozřejmě si ho zde i přímo koupit.

Sezónní MUST HAVE – podzim/zima 2017

U BREE naleznete kabelky, batohy, tašky, peněženky, doplňky a samozřejmě i péči o ně. Vyberou si zde svou tašku snů jak ženy, tak bezpochyby i muži. V této sezóně by vám neměla chybět jedna z následujících tašek. Nechte se inspirovat.

184750031 Shop

S taškou BREE Stockholm budete přáteli na celý život. Její nádherná a na dotek příjemná přírodní kůže je totiž jedna z nejlepších na světě. A ještě něco – série Stockholm je synonymem udržitelnosti, je rok od roku krásnější a vytváří si svou individuální patinu během společného života se svou majitelkou. Každý model série BREE Stockholm suverénně a přirozeně projevuje svůj nadčasový styl.

BREE Cambridge patří k absolutní elitě mezi kabelkami. Excelentní evropská hovězí kůže zpracovaná stylem hodným vysoké školy uměleckého brašnářství. Nechte se přesvědčit nejvyšší řemeslnou kvalitou Made in Europe!

Still Cambridge 7 Detail    Still Cambridge 13

Still Icon Bag Black Studs

Návrat Ikon! Každá doba má své ikony a 60. léta jich měla mnoho. Od Alaina Delona, Brigitte Bardot až po ikony v návrhářství Pierre Cardina, André Courrège a Mary Quant, až po Corradino D'Ascanio, který vytvořil jeden z největších symbolů italského průmyslu a kreativity, skútr Vespa. Tito velikáni tvořili design období 60. let, ke kterému se BREE odkazuje v nové kolekci podzim/zima 2017, a to zejména série BREE Icon bag – styl futuristického minimalismu 60. let, kde dominují elegantní linie, jednoduchost, přímočarost a sofistikované detaily, které zaujmou na první pohled. 

Still Cordoba 6 01BREE Cordoba je typickou BREE kabelkou: ve zdrženlivém stylu a s výrazným rukopisem. Nové modely, jež nádechem ženskosti zjemní každý příliš strohý byznys outfit, se těší na každého, kdo hledá novou tašku v elegantním stylu!

Firma BREE je připravena pro své B2B partnery připravit nabídku do jejich věrnostních programů, nebo jako pozornost pro zaměstnance, popřípadě dárky v rámci péče o zákazníky a navazování obchodních kontaktů, kdy každý produkt od BREE je stylovým projevem skutečného ocenění.

Poznejte dokonalou mistrovskou propracovanost, ruční výrobu v Evropské unii, kvalitu bez kompromisů, nadčasový elegantní vzhled a detailně promyšlený design a pořiďte si jednu z jedinečných tašek BREE

www.bree.cz

BREE BLACK Claim 1411 1

Návrat Ikon! Každá doba má své ikony a 60. léta jich měla mnoho. Od Alaina Delona, Brigitte Bardot až po ikony v návrhářství Pierre Cardina, André Courrège a Mary Quant, až po Corradino D'Ascanio, který vytvořil jeden z největších symbolů italského průmyslu a kreativity, skútr Vespa. Tito velikáni tvořili design období 60. let, ke kterému se BREE odkazuje v nové


kolekci podzim/zima 2017, a to zejména série BREE Icon bag – styl futuristického minimalismu 60. let, kde dominují elegantní linie, jednoduchost, přímočarost a sofistikované detaily, které zaujmou na první pohled.