Prof. MUDr. Vladimír Beneš, DrSc. je český lékař, specializací neurochirurg, přednosta Neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha a 1. LF UK. Unikátní spojení špičkového českého odborníka a značky BMW vystihují slogany BMW, které působí jako na míru sepsané pro tuto příležitost: „Úspěch je věc rozhodnutí“ nebo „Nastavení vysoké kvality“.

Vladimír BenešPoslání automobilu je nastavit nová měřítka. BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

Nové BMW řady 5 je nejinovativnější sedan vyšší třídy. Zásadním způsobem definuje prémiovou image BMW. Manažerská limuzína je připravena navázat na úspěšného předchůdce. Má k tomu všechny předpoklady, a to motory s vynikajícími výkony, které jsou ještě hospodárnější na provoz. Nejnovější technologie a asistenční systémy spolu s intuitivním ovládáním palubního multimediálního systému. Zvětšený prostor v interiéru, který zajistí komfort i při dlouhých jízdách.

Přijďte se seznámit s šampionem vyšší třídy a objevte jeho náskok před konkurencí. www.stratosauto.cz