Taky vás na dovolené občas napadne, jestli doma třeba nepraskla stoupačka a vaše kočka neplave v lavoru na hladině bazénu, ve který se proměnil obývák? Zkrátka jestli je doma všechno tak, jak má být? Katastrof, které váš byt i dům mohou potkat, může být hned několik. Služba Domov v Bezpečí proto přišla s řešením, které váš domov ohlídá.

Služba vás ochrání hned před čtyřmi typy nebezpečí. Můžete si ale vybrat hlídání třeba jen jednoho rizika. Pomocí nejmodernějších technologií tak můžete zabránit požáru, potopě, elektrickému přepětí nebo úniku plynu z neposlušné karmy. Senzory totiž dají chytrému systému znamení, že má zastavit přívod vody nebo plynu, případně vypnout elektrický okruh a zavolat hasiče.

Zloději mají smůlu
Domov v bezpečí umí zatočit i se zloději. Speciální čidla pohybu nebo kamery si posvítí na každého, kdo by se vám chtěl vloupat do soukromí, a spustí alarm. Podle statistik je právě díky bezpečnostním kamerám dopadeno 90 % lupičů.

Zamknul jsem, nebo ne?
Možná i vás tahle otázka někdy připraví o klid. Domov v bezpečí na ni má instantní odpověď v podobě mobilní aplikace Chytrý zámek. Kromě toho, že vám aplikace poví, jestli je doma zamčeno, můžete komukoli poslat klíč přes mobilní aplikaci k odemčení dveří.

Citlivá instalace a klid jednou provždy
Vybrané zařízení vám nainstaluje zkušený technik z Domova v bezpečí . A celé se to obejde bez jakýchkoli stavebních zásahů. Domov v bezpečí taky nabízí možnost si zařízení koupit, nebo jen pronajmout na rok. Pak uvidíte, zdali se osvědčilo.

Chcete svůj domov ochránit? Podívejte se na www.domovvbezpeci.cz a vyberte si hlídače podle svých potřeb.